SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek wykupi firmę, w której pracuje Joasia

M jak miłość. Jacek wykupi firmę, w której pracuje Joasia

15.11.2016, godz. 21:37
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Czego się nie robi z miłości? W 1255 odcinku "M jak miłość" Jacek (Jan Wieczorkowski) zainwestuje sporą sumę by kupić podupadającą firmę, w której pracuje Joanna (Barbara Kurdej-Szatan). Biznesmen będzie żądał, by posadę zachowali wszyscy dotychczasowi pracownicy - łącznie ze zwolnioną niedawno Tarnowską. Dyrektorka przeprosi blondynkę, ale wkrótce Joasia dowie się, że za wszystkim stoi jej nowy przyjaciel. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia zwierzy się Jackowi, że bardzo lubi swoją pracę, ale prawdopodobnie wkrótce ją straci, bo szefowa ciągle daje jej do zrozumienia, że za nią nie przepada i tylko szuka pretekstu by ją zwolnić.

Zobacz: M jak miłość. Artur sąsiadem Izy i Marcina. Będzie się wtrącać i ich życie?

Tak też się stanie. W 1255 odcinku "M jak miłość" Tarnowska znów wda się w awanturę z szefową, która postanowi się jej pozbyć - O nie. To ja się zwalniam! - krzyknie Joasia.

Niedługo później blondynka dowie się, że firma, z której właśnie wyleciała, ma poważne kłopoty finansowe i została wystawiona na sprzedaż. Tym bardziej Joasia będzie zdziwiona, gdy do jej mieszkania zapuka szefowa - kobeita przeprosi ją i poprosi, by znów wróciła do pracy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

W 1255 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to Jacek we wszystkim maczał palce! Biznesmen postanowił wykupić upadające biuro podróży, ale pod jednym warunkiem. -Chciałbym przejąć firmę z całą załogą. Tarnowska ma wrócić do pracy, a dopiero potem wrócimy do naszej rozmowy - powie Jacek dyrektorce. Teraz już wiecie, dlaczego Joasia odzyska pracę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: