SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek pomaga Asi. Jednak nie wyjedzie z Polski?

M jak miłość. Jacek pomaga Asi. Jednak nie wyjedzie z Polski?

18.11.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski)
Jacek wspiera Joasię. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Zmiana planów! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" pokłóci się kilka razy ze swoją wredną szefową! Będzie mieć dosyć humorków sadystki i straci pracę! Przypadkiem spotka Jacka (Jan Wieczorowski), któremu powie, co się stało. Niedługo później do drzwi domu Joasi w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" zapuka przekupiona przez przyjaciela szefowa z błagalną prośbą, by Asia wróciła do pracy!

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" już na sam początwek dostanie ochrzan od przełożonej:
- Nie realizuje pani programu wycieczek, a merytoryczne braki nadrabia infantylnymi zabawami. To żenujące… i niedopuszczalne!

- Wszystko mogę pani wyjaśnić…
- To nie pani ustala program, tylko ja! I ja tu decyduję o wszystkim. Rozumiemy się?
Joasia wracając z pracy natknie się w 1255 odcinku serialu "M jak miłość" na Jacka. Pójdą do kawiarni, gdzie opowie mu o swoich problemach w pracy.
- Ja w gruncie rzeczy lubię tę pracę, lubię pracować z dziećmi, mam z nimi fajny kontakt, koleżanki też są w porządku…- wyzna przyjacielowi blondynka - Tylko szefowa za mną nie przepada. I na każdym kroku daje mi to odczuć! Pewnie problem sam się rozwiąże i szefowa zwyczajnie mnie wyleje. Zwłaszcza, że zamiast się teraz przed nią kajać, siedzę tu z tobą i piję pyszną kawę…

Zobacz: M jak miłość. Dramatyczna śmierć Naomi. Marcin nie zdoła uratować tancerki

Asia wiele się nie pomyli. Tuż po powrocie do pracy szefowa ponownie zacznie mieć do niej pretensje. Kiedy pójdzie o to, że Joasia wzięła zastępstwo za koleżankę, dziewczyna wybuchnie. To nie szefowa ją wyleje, a ona sama się zwolni. Kilka godzin później szefowa przyjdzie do mieszkania swojej byłej pracownicy  zbłaganiem o powrót do pracy:
- Pani Joasiu, niepotrzebnie dałyśmy się dziś ponieść emocjom! Obie miałyśmy swoje racje, ale po co od razu tak się… konfliktować, prawda? Proponuję uznać tę sytuację za niebyłą! Nie chcę, żeby pani odchodziła. W gruncie rzeczy, bardzo cenię pani pracę, zaangażowanie...

Przeczytaj:M jak miłość. Jacek jest bankrutem. Przyjaciel Zduńskich ucieknie z Polski

Okaże się, że przymilne słowa szefowej i to, że odwiedziła Asię wynikło ze zwykłego przekupstwa! Jacek usłyszawszy o problemach Asi natychmiast postanowi działać. Wybierze się w 1255 odcinku serial "M jak miłość" do starego miejsca zatrudnienia Joasi i przekupi jej byłą szefową. Czy Joasia dowie się o przekręcie Jacka? Jak zareguje Tomek na wieść, że przyjaciel jednak jest w Polsce? Czy zostanie? Jacek nadal nie odpuszcza sobie Joanny!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: