SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur spiskuje, żeby odzyskać Izę

M jak miłość. Artur spiskuje, żeby odzyskać Izę

16.11.2016, godz. 09:15
M jak miłość odcinek 1255, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1255, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto:

Artur (Tomasz Ciachorowski) odzyska Izę (Adriana Kalska)? W 1255 odcinku "M jak miłość" mężczyzna zrobi wszystko, by przekonać brunetkę, że Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zdradza ją z Naomi (Mayu Gralińska-Sakai). Lewińska nie da się nabrać na bajeczki Artura, a w tym samym czasie w "M jak miłość" jej ukochany zajmie się pobitą baletnicą!

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1255 odcinku "M jak miłość" Artur nadal będzie robić wszystko, by poróżnić Izę z Marcinem… I by przekonać ukochaną, że Chodakowski ma romans z Naomi.

- Powinnaś o czymś wiedzieć… Wiesz, że Marcin regularnie spotyka się z tą dziewczyną? - Lewińska w jego słowa jednak nie uwierzy. I słysząc kolejne oskarżenia, straci w końcu cierpliwość.
- Tak, wiem... I powiem ci więcej: jeśli tylko czas mi pozwala, spotykamy się we trójkę! - powie poirytowana Iza, ale jej były nie odpuści.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur wrobi Marcina w morderstwo - WIDEO

Artur jest gotowy zrobić wszystko, żeby odzyskać brunetkę, która miała być jego żoną, ale ona dobrze wie, że to celowe działanie, które ma pogrążyć w jej oczach Marcina.

- To już jest obsesja, zrób coś z tym… Nie masz pojęcia, kim jest Naomi, co ich łączy, więc przestań spiskować i zajmij się w końcu sobą i swoim życiem!

Zobacz: M jak miłość. Dramatyczna śmierć Naomi. Marcin nie zdoła uratować przyjaciółki

Tymczasem w 1255 odcinku "M jak miłość" Marcin odkryje, że jego nowa przyjaciółka nadal umawia się z mężczyzną, który tak ją zranił – Mariuszem. I że tym razem jej kochanek posunął się o krok za daleko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: