SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka nie chce Karola, bo wciąż kocha Tomka?

M jak miłość. Agnieszka nie chce Karola, bo wciąż kocha Tomka?

20.11.2016, godz. 20:16
M jak miłość odcinek 1255, Agnieszka (Magdalena Walach), Karol (Tomasz Nosiński)
M jak miłość odcinek 1255, Agnieszka (Magdalena Walach), Karol (Tomasz Nosiński) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) zdecyduje się na romans z Karolem (Tomasz Nosiński)? W 1255 odcinku "M jak miłość" lekarz wyzna Olszewskiej miłość - jak zareaguje prokuratorka? Była ukochana Tomka (Andrzej Młynarczyk) da Karolowi kosza, bo najwyraźniej cały czas czuje coś do Chodakowskiego! Rozwój wydarzeń w premierowych odcinkach "M jak miłość" może być zaskakujący.

"M jak miłość" odcinek 1255 - poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek i Agnieszka mają razem córeczkę, ale udają, że poza Helenką zupełnie nic ich nie łączy. Olszewska jednak coś czuje do Tomka, bo nie jest jeszcze gotowa na nowy, poważny związek.

Zobacz: M jak miłość. Szczera rozmowa Tomka i Karola, którego wybierze Agnieszka?

W 1255 odcinku "M jak miłość" Karol poprosi Chodakowskiego o rozmowę i wyzna mu, że zamierza zawalczyć o Agnieszkę. Policjant da lekarzowi zielone światło twierdząc, że jego i prokuratorki już od dawna nic nie łączy. Lekarza czeka jednak spore rozczarowanie. Agnieszka da mu kosza!

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać! Lucjan zniknie z serialu?

-Karol ja cię bardzo lubię i jesteś wspaniałym facetem. Jestem ci wdzięczna za wszystko co zrobiłeś dla Helenki, ale... Nie jestem gotowa na związek i najmocniej cię przepraszam, jeśli moje zachowanie wskazywało na coś takiego. Przepraszam.
-Rozumiem - powie Karol ze sztucznym uśmiechem. Czy da sobie spokój, a może jednak będzie dalej walczyć o serce ukochanej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: