SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Robert po próbie samójczej trafi do szpitala

M jak miłość. Robert po próbie samójczej trafi do szpitala

07.11.2016, godz. 18:00
M jak miłość odc. 1127. Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1127. Robert Bilski (Zbigniew Stryj), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

Szaleniec! W 1254 odcinku "M jak miłość" Robert Bilski (Zbigniew Stryj) będzie próbował się zabić i trafi do szpitala. Cwany mężczyzna przewidział, że w takiej sytuacji Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z pewnością go odwiedzi - i miał rację. Rogowska wbrew Arturowi (Robert Moskwa) odwiedzi dawnego kochanka. To co od niego usłyszy będzie przerażające. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert jest niepoczytalny. Aresztowany mężczyzna nadal nie może pogodzić się z faktem, że Marysia go rzuciła. Liczył na to, że ich związek będzie wieczny. Gdy Rogowska na dobre zrywa z kochankiem-gangsterem, on postanawia odegrać niezłą szopkę i próbuje targnąć się na swoje życie!

Zobacz: M jak miłość. Ula czy Justyna? Która z nich odbije Natalce Franka?

W 1254 odcinku "M jak miłość" Rogowska dowiaduje się, że Bilski wylądował w szpitalu po nieudanej próbie samobójczej. Adwokat Roberta wyzna, że jego klient jest w opłakanym stanie i przekaże Marysi list...

"Gdybyś tylko dała mi szansę, gdybym mógł z tobą porozmawiać. Zrozumiałabyś, że możemy pokonać ten kryzys. Chcę być z Tobą i wiem, że Ty też tego chcesz. Pozwalasz sobą manipulować. Wiem, że to Artur stoi za tym wszystkim. Nie słuchaj tego człowieka, nie spotykaj się z nim. On już raz Cię skrzywdził" - przeczyta Marysia w liście i postanowi odwiedzić kochanka.

Przeczytaj: M jak miłość. Bilski nie pozwoli Marysi odejść do Artura

-Jesteś. Przyszłaś. Moje życie bez ciebie nie ma sensu. Zrobię wszystko, żeby być z tobą - powie szeptem Bilski na widok Marysi. Kobieta dopiero kilka dni później nabierze odwagi, by powiedzieć zdesperowanemu kochankowi, żeby nie robił sobie zbędnych nadziei. Jak wtedy zareaguje Robert? Aresztowany kochanek Marysi będzie w ciężkim szoku i zagrozi, że zamorduje Artura!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: