SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Imieniny Kingi. Wielkie święto na Deszczowej

M jak miłość. Imieniny Kingi. Wielkie święto na Deszczowej

15.11.2016, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1254 Kinga (Katarzyna Cichopek) Piotrek (Marcin Mroczek) Lenka (Marysia Głowacka) Mikołaj
M jak miłość odcinek 1254 Kinga (Katarzyna Cichopek) Piotrek (Marcin Mroczek) Lenka (Marysia Głowacka) Mikołaj foto: mjakmilosc.tvp.pl

Chociaż to tylko imieniny, to Kinga (Katarzyna Cichopek) poczuje się jak księżniczka w 1254 odcinku serialu "M jak miłość"! Rodzina i przyjaciele będą robić jej niespodzianki od samego rana, aż po wieczór. Co takiego przygotuje Piotrek (Marcin Mroczek) oraz reszta bliskich dla Kingi w 1254 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga obudzi się w, z pozoru, nieprzyjemny sposób - ze snu w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" wyrwie ją krzyk i fanfary! Nie zepsuje jej to w najmniejszym stopniu humoru. Piotrek i dzieci tuż po obudzeniu żony i matki rzucą się na nią i resztę poranka w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" spędzą w bardzo rodzinnej atmosferze.

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać!

I to nie koniec niespodzianek! Następna czeka nia nią w ogrodowej altance, gdzie na Kigę, która będzie jeszcze w szlaforku, czeka gotowe śniadanie. Dzieci podczas przygotowywania śniadania zbiją porcelanową filiżankę, więc w ramach zadośćuczynienia Piotrek zaoferuje się, że zostanie w 1254 odcinku serialu "M jak miłość" w domu i zrobi ukochanej żonie własnoręcznie ciasto. 
- A co? Myślisz, że nie potrafię? Kochana, skończyłem prawo! To co, nie poradzę sobie z głupim tortem? Zrobię taki tort, że palce lizać! I niech to będzie dla ciebie, niedowiarku, mój imieninowy prezent! 
Kinga pojedzie do bistro, gdzie też nie ominą jej imieniny. Olga (Katarzyna Grabowska) i Radek (Tomasz Włosok) wręczą jej w prezencie kamasutrę. Nawet z taknietypowego prezentu Zduńska będzie się cieszyć tego dnia w 1254 odcinku serialu "M jak miłość"!

Piotrek w tym czasie urządzi istne pobojowisko w kuchni! Wbrew własnym słowom, nie będzie w stanie przyrządzić smakołyku dla ukochanej. Poprosi wtedy o pomoc Magdę (Anna Mucha). Chodakowska przyjedzie na odsiecz nieporadnemu Piotrkowi.

Chociaż tort w końcu uda się przyrządzić, zepsuje go Budzyński (Krystian Wieczorek), który przyjedzie w towarzystwie Magdy. Wkopie do imieninowego ciasta piłkę nożną! Reszta popołudnia upłynie im w przyjemnej atmosferze.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek walczy z rakiem. Czy Mostowiak przeżyje?

Potem Zduńscy udadzą sie do domu. Kiedy dzieci pójdą spać, Piotrek postanowi podarować Kindze prezent od siebie. Zduńska dostanie od męża zegarek, a następnie pokaże mu, co dostała od swoich pracowników. Niestety, romantyczne plany popsuje im Magda, która postanowi zostać na noc...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: