SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej pocieszy Magdę?

M jak miłość. Andrzej pocieszy Magdę?

15.11.2016, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1254, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1254, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha) foto:

Magda (Anna Mucha) czuje się niesamowicie samotna, a Andrzej (Krystian Wieczorek) skutecznie pozwala jej zapomnieć o Olku (Maurycy Popiel). W 1254 odcinku "M jak miłość" Budzyński mimo weekendu angażuje asystentkę do pracy w kancelarii, a potem jedzie razem z nią na imieniny Kingi (Katarzyna Cichopek). Madzia będzie miała dużo czasu, żeby rozkochać w sobie prawnika, ale pod koniec imprezy negatywne emocje wezmą górę.

"M jak miłość" odcinek 1254 - wtorek, 15.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Magda zaczęła pracę w kancelarii Budzyńskiego, żeby nie siedzieć bezczynnie bez Olka. Ale nieobecność męża doprowadza ją do szaleństwa.

Zobacz: M jak miłość. Witold Pyrkosz nie ma sił grać!

W 1254 odcinku "M jak miłość" Budzyński poprosi Madzię, żeby zjawiła się w pracy, bo będzie miał pilne spotkanie do przygotowania. Chodakowska pojedzie do kancelarii, a potem odwiedzi z prawnikiem Zduńskich, u których odbędzie się imieninowa impreza na cześć Kingi.

-Miałem szczęście, że Olek nie przyjechał w ten weekend - powie niedyskretnie Andrzej, dziękując Madzi za pomoc.
-Ani w ten, ani w następny...
-Ale ostatnio jak rozmawialiśmy...
-Kłamałam - przerwie Budzyńskiemu Magda, która jeszcze niedawno udawała szczęśliwą żonę lekarza - Nie powinnam tego mówić, ale skoro już powiedziałam. Wiesz jak to jest. Mężczyźni to słaba płeć, a kobiety nie płaczą - powie Chodakowska i ze łzami w oczach opuści ogródek.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek walczy z rakiem. Czy Mostowiak przeżyje?

Budzyński zorientuje się, że Magda, która próbowała pocieszyć go po wyjeździe Marty (Dominika Ostałowska) sama bardzo cierpi bez męża. Czy Andrzej zdecyduje się pocieszyć koleżankę z pracy i dzięki niemu Chodakowska zapomni o Olku?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: