SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula szantażowana przez byłego kochanka z Anglii

M jak miłość. Ula szantażowana przez byłego kochanka z Anglii

17.10.2016, godz. 16:30
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) wróci do Polski, ale przyciągnie za sobą masę problemów. W 1253 odcinku "M jak miłość" okaże się, że córka Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) jest szantażowana przez byłego kochanka z Anglii, któremu jest winna pieniądze. Dziewczyna postanowi sprzedać swój szałowy samochód, żeby spłacić dług i uniknąć kompromitacji! Tylko Anna (Tamara Arciuch) i Adam (Jacek Kopczyński) będą wtajemniczeni w problemy młodej Mostowiakówny.

"M jak miłość" odcinek 1253 - wtorek, 8.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula wróci do Polski przed czasem i zerwie umowę z pracodawcą w Anglii, a za to grozi kara pieniężna! Były chłopak Uli zapłaci za nią, ale potem będzie ją szantażować jej nagimi zdjęciami!

Zobacz: M jak miłość. Artur kocha Izę. Odzyska ją?

W 1253 odcinku "M jak miłość" zaniepokojona córka Mostowiaka odwiedzi w siedlisku Annę i jej ukochanego Adama. Dziewczyna powie prawnikowi o swoich problemach. Okaże się, że chłopak żąda zwrotu pieniędzy. Grozi, że w innym wypadku wrzuci nagie zdjęcia Uli do sieci!

Siostra Natalki jest załamana i choć Werner zapewnia, by nie ulegała szantażyście, dziewczyna postanawia sprzedać swojego czerwonego kabrioleta, żeby spłacić dług i uniknąć problemów.

Przeczytaj: M jak miłość. Gorący seks Zduńskich. Olga nie zniszczy namiętności w ich małżeństwie

Marek będzie zaniepokojony, ale oczywiście córka nie powie mu o swoich kłopotach. Mostowiak poprosi więc Natalkę, by miała młodszą siostrę na oku. Czy Uli uda się uniknąć kompromitacji w sieci? A może wredny kochanek i tak wrzuci jej nagie zdjęcia do Internetu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: