SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka i Natalki

M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka i Natalki

08.11.2016, godz. 19:27
M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość, Ula (Iga Krefft), Justyna (Olga Kalicka) foto:

W "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) wróciła do Grabiny, ale to nie znaczy, że będzie próbowała odebrać Natalce (Marcjanna Lelek) ukochanego Franka (Piotr Nerlewski). Wręcz przeciwnie! W 1253 odcinku "M jak miłość" siostra zakochanej Mostowiakówny stanie w obronie jej związku i będzie próbowała pozbyć się Justyny (Olga Kalicka) z życia leśniczego! Między Ulą i byłą narzeczoną Zarzyckiego dojdzie do szarpaniny!

"M jak miłość" odcinek 1253 - poniedziałek, 14.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Ula wyjechała do Anglii, bo Franek i Natalka złamali jej serce. W 1250 odcinku "M jak miłość" młodsza córka Mostowiaka wraca do Grabiny, ale już nie czuje nic do leśniczego. Zauważa jednak, że Justyna kręci się wokół niego, a to niepokoi Natalkę. Ula wkracza do akcji!

Zobacz: M jak miłość. Marcin zniszczy związek Naomi i okłamie Izę

-Ula jest osobą bardzo rodzinne i ma takie poczucie, że skoro ona miała tyle problemów w miłości, to musi zawalczyć o to, żeby jej najbliżsi mieli spokojne szczęście. Gdyby pojawiła się taka sytuacja, że jakiś ukochany mężczyzna w życiu Uli jest zabierany przez inną kobietę, to Ula też oczekiwałaby tego, że Natalka stanie po jej stronie - powiedziała Iga Krefft w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Ula szantażowana przez byłego kochanka z Anglii

-Odwal się od Franka - Ula zaatakuje Justynę w 1253 odcinku "M jak miłość".
-A co mi zrobisz, jeśli powiem nie?
-To gorzko tego pożałujesz, rozumiesz? - powtórzy Mostowiakówna.

Wszystko to rozegra się w tajemnicy przed nieświadomą niczego Natalką. Ula nie chce narazić siostry na rozstanie, więc będzie pilnować, by Justyna trzymała się z dala od Zarzyckiego -Gdyby Natalka o tym wiedziała, to pewnie byłaby na nią trochę zła, że Ula wtrąca się w jej sprawy - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: