SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna odzyska Franka?

M jak miłość. Justyna odzyska Franka?

14.11.2016, godz. 08:05
M jak miłość po wakacjach 2016. Franek (Piotr Nerlewski), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość po wakacjach 2016. Franek (Piotr Nerlewski), Justyna (Olga Kalicka) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Justyna (Olga Kalicka) tym razem, w 1253 odcinku serialu "M jak miłość", mocno przesadzi! Jej podchody do Franka (Piotr Nerlewski) są coraz śmielsze, ale to, co tym razem zrobi, przejdzie ludzkie pojęcie! Justyna w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" pocałuje Zarzyckiego!

"M jak miłość" odcinek 1253 - poniedziałek, 14.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dążąca po trupach do celu Justyna w końcu zaczyna dopinać swego! Jej kreatywność w snuciu intryg osiągnie szczyty możliwości w 1253 odcinku serialu "M jak miłość". Bardzo dostadnie przypomni Frankowi o ich dawnych uczuciach...

Zobacz: M jak miłość. Marek umiera na raka, a Ewa wyjeżdża z Polski!

Justyna, będąc nauczycielką na obozie letnim dla uczniów, nawet taką sytuację jak zaginięcie dwójki dzieciaków wykorzysta, by zbliżyć sie do leśniczego. Dwoje uczniów w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" zagubi się w lesie podczas biwaku, a Justyna zamiast zawiadomić policję, zatelefonuje do Franka! Na dodatek wrobi w prośbę o pomoc - skontaktuje się z nim "w imieniu swojej koleżanki", która to miała opiekować się uczniami. Franek zacznie szukać uczniów, jednakże bezskutecznie. To Ula (Iga Krefft) i Natalka (Marcjanna Lelek) w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" odnajdą zagubione dzieci. Ale to nie im Justyna będzie dziękować. Zbliży się do Zarzyckiego i najpierw da mu całusa w policzek, po czym namiętnie pocałuje w usta! Widząca to wszystko Ula zacznie jej grozić, by w końcu zostawiła chłopaka jej siostry w spokoju.

Przeczytaj: M jak miłość. Artur uratuje Lucjana przed śmiercią

Jak zareaguje Zarzycki? Stara miłość nie rdzewieje? Franek wyraźnie powiedział, że nie chce Justyny, ponieważ kocha Natalkę. Czy nauczycielka w końcu zrozumie, że nie ma na co liczyć?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: