SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ewa nie ma czasu dla chorego Marka

M jak miłość. Ewa nie ma czasu dla chorego Marka

14.11.2016, godz. 21:25
M jak miłość odcinek 1253 Marek (Kacper Kuszewski) Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1253 Marek (Kacper Kuszewski) Ewa (Dominika Kluźniak) foto: TVP2

Marek (Kacper Kuszewski) wielokrotnie w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" będzie podejmował nieśmiałe próby przekazania Ewie (Dominika Kluźniak) informacji na temat swojej choroby. Jednocześnie ona nie będzie mieć czasu - będzie zaaferowana pracą, konferencją, bibliografią... W efekcie Mostowiak zostanie w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" sam z wynikami badań.

"M jak miłość" odcinek 1253 - poniedziałek, 14.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa z zabiegania zupełnie przestanie zwracać uwagę na męża w 1253 odcinku serialu "M jak miłość". Marek poczuje się przez to niesamowicie osamotniony i dojdzie do wniosku, że nie chce martwić rodziny swoją chorobą. Chociaż będzie chciał w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" powiedzieć o swoich obawach, nie będzie dane mu tego zrobić.

Zobacz: M jak miłość. Natalka boi się o swój związek

Zrobi pierwsze podejście, ale najwyraźniej wybierze zły moment na powiedzenie Ewie o swojej chorobie. Żona będzie zabiegana i zapracowana z powodu pracy:

- (...) stolik zarezerwowałam... A w ogóle dlaczego ty nie jesteś w pracy? - zapyta się, kiedy skończy mówić na temat konferencji.
- Chciałem się z tobą pożegnać - Marek w odpowiedzi skłamie.
- Ojej, jak miło... Dziękuję - pocałuje męża w policzek, po czym ponownie zacznie się miotać w poszukiwaniu jakiś papierów potrzenych jej do pracy. Wtedy Mostwiak spróbuje po raz pierwszy powiedzieć jej o nowinach oraz zmartwieniach, które ostatnio przeżywa.
- Ewa, posłuchaj. Niedawno zauważyłem u siebie coś dziwnego - w 1253 odcinku serialu pierwsze słowa na temat choroby skierowane do żony będą przychodziły mu z wielkim trudem. Jej reakcja i bark zainteresowania wcale mu nie pomogą - Być może... - Jest! - ukochana przerwie mu w pół zdania, ponieważ akurat znajdzie bibliografię, której szukała.
- Kochanie, przepraszam cię bardzo, ale ja się nie mogę dzisiaj spóźnić. Możemy się zdzwonić później?
- Jasne, oczywiście...
- Weźmiesz mi walizkę?

Przeczytaj: M jak miłość. Lucjan zacznie się leczyć!

Później Marek w 1253 odcinku serialu "M jak miłość" będzie raz jeszcze powiedzieć o raku żonie. Znów mu się nie uda. Czy Ewa w końcu zwróc uwagę na to, że z jej mężem dzieje się coś niedobrego?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: