SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zła wróżba przed ślubem Asi i Tomka? Czy ceremonia dojdzie do skutku?

M jak miłość. Zła wróżba przed ślubem Asi i Tomka? Czy ceremonia dojdzie do skutku?

21.10.2016, godz. 09:30
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Ślub Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) nie dojdzie do skutku?! W 1252 odcinku "M jak miłość" Jacek (Jan Wieczorkowski) pojedzie z Tarnowską do sali weselnej, bo Tomek zostanie wezwany do pracy. Znajomi zostaną potraktowani jak przyszli małżonkowie, a to nie wróży najlepiej policjantowi, który bez wahania oddaje narzeczoną w ręce przebiegłego przyjaciela. Ciekawe, kiedy Chodakowski zorientuje się, że kumpel z liceum podrywa mu partnerkę? Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Asi i Tomka poważnie zagrożony! W 1252 odcinku "M jak miłość" Chodakowski umówi się z menedżerem sali weselnej by dograć wszystkie szczegóły. Do ceremonii zostały już tylko dwa miesiące! Czasu jest coraz mniej, a policjant znów oddaje narzeczoną w ręce Jacka...

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Jacek wezmą ślub?!

Zakochani zaproponują Jackowi - który z resztą ma być ich świadkiem - żeby pojechali razem na miejsce, w którym ma się odbyć wesele. Biznesmen chętnie się zgodzi, a w ostatniej chwili okaże się, że Tomek musi pilnie jechać do pracy. Jego przyjaciel stanie na wysokości zadania i pojedzie z Tarnowską na umówione spotkanie.

Po drodze Joasia będzie miała okazję lepiej poznać Jacka, który o niej wie już chyba wszystko. Biznesmen otworzy się przed blondynką i opowie jej o śmierci swojej matki... Potem atmosfera będzie weselsza. Na miejscu znajomi zostaną potraktowani jak przyszli małżonkowie!

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak umiera. Na co choruje Marek?

Menedżer sali zaproponuje im, by do ślubu pojechali Mustangiem z 1969 roku, gdy Jacek uzna, że prawdopodobnie przyjadą osobnym transportem, to nie zbije sprzedawcy z tropu. - Jak pan sobie życzy, ale zwykle pary młode...
-Nie jesteśmy parą - zaprotestuje Jacek, ale to tylko rozbawi jego rozmówcę.
-Świetny żart! - skomentuje menedżer sali weselnej.

Potem Joasia wybierze menu i wystój sali - a we wszystkim pomoże jej oczywiście Jacek. Tymczasem Agnieszka (Magdalena Walach) ostrzeże Tomka przed rywalem, a Chodakowski przyzna, że robił się zazdrosny!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: