SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin zniszczy związek Naomi i okłamie Izę

M jak miłość. Marcin zniszczy związek Naomi i okłamie Izę

17.10.2016, godz. 20:11
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) namówi Naomi (Mayu Gralińska-Sakai), żeby rozstała się z obecnym kochankiem, a potem pomoże jej w przeprowadzce do kawalerki. W 1252 odcinku "M jak miłość" Marcin okłamie Izę (Adriana Kalska) i ukryje przed nią fakt, że znów spotkał się z uroczą baletnicą. Lewińska pozna jednak prawdę, bo Artur (Tomasz Ciachorowski), który przyłapie rywala na spotkaniu z Naomi zrobi im zdjęcia z ukrycia i przekaże je byłej narzeczonej! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Marcin poznał dziewczynę, której uratował życie, a teraz nie będzie mógł o niej zapomnieć. Piękna Naomi jest mu wdzięczna, a Iza nie bez powodu szaleje z zazdrości!

Zobacz: M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza nie potrafi ukryć zazdrości

W 1252 odcinku "M jak miłość" Marcin przypadkiem spotka Naomi, a dziewczyna będzie wyraźnie smutna. W czasie rozmowy okaże się, że brunetka wdała się w romans z żonatym mężczyzna, który zapowiedział, że nie weźmie dla niej rozwodu - choć początkowo umawiali się inaczej.

Baletnica będzie załamana, a Marcin uzna, że jej związek i tak nie ma sensu i namówi ją na rozstanie z kochankiem. Naomi posłucha Chodakowskiego, a potem przyjmie jego pomoc przy przeprowadzce do kawalerki.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga atakuje Monikę. Córka Góreckiego potraktuje prawniczkę jak prostytutkę

Marcin ukryje przed Izą serię kolejnych spotkań z Naomi, ale czujny Artur zadba o to, by prawda wyszła na jaw. Lewińska pewnie nie dowiedziałaby się o kłamstwach partnera, gdyby były narzeczony nie pokazał jej zdjęć, które zrobi Marcinowi i jego nowej przyjaciółce na jednej ze schadzek! Lewińska jednak nie urządzi partnerowi awantury... będzie spokojnie czekać na rozwój wydarzeń i uważać na Naomi, która prawdopodobnie wkrótce zrujnuje jej związek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: