SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nie rzuci Izy dla Naomi

M jak miłość. Marcin nie rzuci Izy dla Naomi

07.11.2016, godz. 21:10
M jak miłość odcinek 1252, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1252, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto:

Marcin (Mikołaj Roznerski) i Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) mają swoje tajemnice. W 1252 odcinku "M jak miłość" Chodakowski pomoże przyjaciółce wydostać się z toksycznego związku. Iza (Adriana Kalska) o potajemnym spotkaniu ukochanego dowie się od Artura (Tomasz Ciachorowski), który prześle jej zdjęcia Marcina z baletnicą. Lewińska jednak nie powie partnerowi, że zna prawdę. Będzie jednak wyraźnie zaniepokojona. W finale 1252 odcinka "M jak miłość" Chodakowski zapewni ją, że nie zostawi jej dla pięknej Naomi.

"M jak miłość" odcinek 1252 - wtorek, 8.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1252 odcinku "M jak miłość" Marcin zaangażuje się w pomoc Naomi. Baletnica wdała się w toksyczny związek z żonatym mężczyzną, który cały czas jej obiecuje, że zostawi rodzinę, by z nią być.

Zobacz: M jak miłość. Monika i Górecki na pierwszej randce

Chodakowski da przyjaciółce do zrozumienia, że taki układ nie ma sensu, a taki związek nie wróży nic dobrego. W 1252 odcinku "M jak miłość' Marcin namówi Naomi do przeprowadzki i będzie ją wspierać w tym, aby zaczęła nowe życie na własny rachunek.

Potajemne spotkania Marcina zaniepokoją Izę, która całe dnie będzie spędzać na opiece nad Szymkiem. Lewińska będzie wściekła, gdy Artur wyśle jej zdjęcia, które ukradkiem zrobił jej chłopakowi z uroczą brunetką...

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna przypomni Frankowi o ich miłości

Wieczorem w "M jak miłość" Chodakowski zauważy, że Iza jest wściekła. Domyśli się o co chodzi, ale zapewni, że ich związek jest bezpieczny.

-Coś przede mną ukrywasz, prawda? Co?
-Coś komuś obiecałem. Nie mogę ci o tym powiedzieć. Iza, oboje znamy tę osobę i ma swoje problemy, ale przyrzekam na zdrowie swojego dziecka, że to nie jest nic, co mogłoby nas rozdzielić. Za bardzo mi na tobie zależy - wyjaśni Marcin. Czy to uspokoi Lewińską?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: