SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek zniknie z życia Joasi i Tomka

M jak miłość. Jacek zniknie z życia Joasi i Tomka

07.11.2016, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1252, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1252, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Jacek (Jan Wieczorkowski) zakochany w Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) zniknie z Polski, by nie rujnować jej związku z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). W 1252 odcinku "M jak miłość" Chodakowski dowie się, że jego przyjaciel musi wyjechać i nie będzie obecny na ślubie. Policjant odetchnie z ulgą, bo robił się zazdrosny! Joasia będzie w szoku - nie spodziewała, że tak szybko będzie musiała rozstać się z Jackiem. Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1252 - wtorek, 8.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia i Jacek stają się sobie coraz bliżsi, a biznesmen zakochuje się w narzeczonej Tomka. Sytuacja robi się niebezpieczna do tego stopnia, że Jacek postanawia zniknąć z życia Tarnowskiej.

Zobacz: M jak miłość. Jacek kupi firmę, w której pracuje Joasia

W 1252 odcinku "M jak miłość" Joasia i Jacek spędzą razem niemal cały dzień. Zacznie się od gry w tenisa, a potem pojadą razem oglądać salę weselną, na której ma się odbyć impreza na cześć Chodakowskiego i jego żony. Sam zainteresowany będzie musiał jednak jechać do pracy, więc wyśle przyjaciela z narzeczoną...

Jacek otworzy się przed Tarnowską. W końcu zacznie opowiadać o sobie. Po całym wspólnie spędzonym dniu zda sobie sprawę, że jeśli ich zażyła relacja jeszcze trochę potrwa, to zniszczy związek Joasi i Tomka.

W 1252 odcinku "M jak miłość" Jacek spoglądając na zdjęcie Asi podejmie trudną decyzję. Zadzwoni do Chodakowskiego i pooformuje go, że będą musieli znaleźć sobie innego świadka.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula pozbędzie się Justyny z życia Franka

-Dzwonił Jacek. Najprawdopodobniej w przyszły tygodniu podpisze kontakt i wyjeżdża. Kłopot w tym, że chyba nie będzie go na naszym ślubie - powie Joasi Tomek, a Tarnowska od razu posmutnieje. 
-To dziwne. Ja dzisiaj słyszałam jego rozmowę, z której wynikało, że zostaje w Polsce do października.
-Wiesz co kochanie, w sumie to się cieszę. Już zaczynałem być zazdrosny - powie nieśmiało Chodakowski, a Joasia uspokoi go, że niesłusznie... W głębi serca będzie jednak przeżywać informację o wyjeździe biznesmena.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: