SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek ucieknie z Polski przed ślubem Asi i Tomka

M jak miłość. Jacek ucieknie z Polski przed ślubem Asi i Tomka

07.11.2016, godz. 21:07
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Jacek (Jan Wieczorkowski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Jacek (Jan Wieczorkowski) zakochał się w Asi (Barbara Kurdej-Szatan), ale to nie znaczy, że zniszczy jej ślub z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). W 1252 odcinku "M jak miłość" przystojny biznesmen pojedzie z Tarnowską oglądać salę weselną, ale niedługo potem zniknie z jej życia. Chodakowski odbierze telefon od przyjaciela, który przeprosi go i stwierdzi, że musi wyjechać z Polski. Tomek będzie musiał znaleźć innego świadka, ale odetchnie z ulgą. Przyzna ukochanej Joasi, że robił się zazdrosny. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia i Tomek przygotowują się do ślubu. Chodakowski zarezerwował już salę weselną i wpłacił zaliczkę. Do ceremonii zostały tylko dwa miesiące, ale Jacek cały czas kręci się wokół przyszłej panny młodej. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Jacek wezmą ślub?!

W 1252 odcinku "M jak miłość" Tomek umówi się z menadżerem sali na spotkanie, ale nie będzie mógł wybrać się tam z ukochaną, bo zostanie wezwany do pracy. Chodakowskiego wyręczy Jacek, który będzie towarzyszyć Joasi i we wszystkim jej pomoże.

Dla Asi, która bardzo polubiła Jacka, to będzie kolejna okazja do pasjonującej rozmowy. Kobieta w końcu dowie się czegoś więcej o przystojnym biznesmenie, a on z każdą chwilą będzie w niej coraz bardziej zauroczony.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak umiera. Na co choruje Marek?

Tymczasem Agnieszka (Magdalena Walach) ostrzeże Tomka przed Jackiem. - Uważaj! Asia jest chyba w typie naszego Jacusia! - zażartuje Olszewska.
-Zawsze mieliśmy podobny gust - skomentuje Tomek.

Jeszcze tego samego dnia Joasia dostanie prezent od Jacka. Rakietę tenisową z liścikiem "Odwagi na korcie i w życiu" będą brzmiały życzenia. Tomek będzie zdezorientowany, a kilka godzin później odbierze telefon od przyjaciela. Okaże się, że Jacek wyjeżdża z Polski, a policjant będzie musiał znaleźć nowego świadka. Chodakowski nawet się ucieszy.

- Przyznam, tylko się ze mnie nie śmiej, że zacząłem być lekko zazdrosny - powie szczerze Tomek.
- O Jacka? Daj spokój, o czym ty mówisz - zdziwi się Joasia, która najwyraźniej będzie załamana wyjazdem nowego przyjaciela.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: