SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek otwiera się przed Asią

M jak miłość. Jacek otwiera się przed Asią

08.11.2016, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1252, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1252, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

W "M jak miłość" Jacek (Jan Wieczorkowski) otwiera się przed Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) i opowiada jej o swoim życiu. Do tej pory to on wypytywał Tarnowską o jej prywatne sprawy, w 1252 odcinku role się odwrócą. W premierowym odcinku "M jak miłość" biznesmen opowie szczerze o swojej matce, która zmarła z powodu choroby. Joasia będzie poruszona historią Jacka, który ubolewa nad stratą najbliższej mu osoby. Co stało się z mamą biznesmena?

"M jak miłość" odcinek 1252 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1252 odcinku "M jak miłość" Joasia i Jacek spędzą razem niemal cały dzień. Biznesmen pojedzie z Joasią na spotkanie z menadżerem sali weselnej, bo Tomek (Andrzej Młynarczyk) będzie zajęty sprawami zawodowymi.

Zobacz: M jak miłość. Dramatyczna śmierć Naomi. Marcin nie zdoła uratować przyjaciółki

Joasia będzie miała okazję lepiej poznać nowego znajomego. Tarnowska wykorzysta okazję i zacznie wypytywać Jacka o jego życie. Mężczyzna nieoczekiwanie otworzy się i zacznie mówić o swojej matce.

-Po śmierci ojca mama podporządkowała mi całe swoje życie. Pracowała na dwa etaty. Było ciężko, ale bardzo we mnie wierzyła.
-I miała rację. Odniosłeś sukces, wszystko ci się w życiu udało - zauważy Joasia.
-Nie wszystko, ale faktycznie jak się już trochę dorobiłem... Cieszę się, że zdążyłem prze jej śmiercią. Była taka dumna ze mnie. W końcu było mnie stać na to, żeby ją rozpieszczać. Nie miała do mnie żalu, ale myślę, że powinienem poświęcić jej więcej czasu. Zachorowała, wszystko tak szybko się potoczyło.
-Bardzo cię kochała.
-Żadna kobieta mnie nie kochała tak jak ona i myślę, że żadna kobieta nie byłaby w stanie wybaczyć mi tyle co ona. Dlatego jestem sam - westchnie Jacek, który bardzo tęskni za matką.

Przeczytaj: M jak miłość. Jacek ucieknie z Polski przed ślubem Asi i Tomka

W 1252 odcinku "M jak miłość" zwierzenia Jacka dadzą mu do zrozumienia, że przekroczył niewidzialną barierę braterstwa dusz i nie powinien więcej zawracać Joasi głowy. Tym bardziej, że jest w niej zakochany! A nie chciałby przecież zrujnować wesela swojego przyjaciela. Właśnie dlatego w finale 1252 odcinka "M jak miłość" biznesmen postanowi zniknąć z życia uroczej blondynki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: