SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda tęskni za Olkiem

M jak miłość. Magda tęskni za Olkiem

06.11.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1251, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1251, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Magda (Anna Mucha) z trudem radzi sobie bez Olka (Maurycy Popiel). Mąż Chodakowskiej wyjechał robić karierę za granicą, a w 1251 odcinku "M jak miłość" Magda mówi Pawłowi (Rafał Mroczek), że nie o takim życiu marzyła. Zduński pociesza samotną przyjaciółkę, a Olek nie wie co traci. Z każdym dniem oddala się od ukochanej, która zaczyna sobie świetnie bez niego radzić. Krokiem milowym jest dla Madzi rozpoczęcie pracy w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1251 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olek wyjechał do pracy w Dubaju. Lekarz robi międzynarodowa karierę, a jego ukochana przeżywa męki! Samotność jej doskwiera. Jedynym jej lekiem na rozstanie z mężem jest praca w kancelarii, która pozwala nie myśleć jej o wielu przykrych rzeczach.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zniszczy związek Naomi i okłamie Izę

W 1251 odcinku "M jak miłość" Paweł zabiera Magdę na spacer po pracy. W parku Chodakowska przyznaje przyjacielowi, że nie o takim życiu marzyła. Olek tylko pogarsza sytuację... Miał przyjechać, ale w ostatniej chwili odwołał lot do Polski. To nie wróży najlepiej ich małżeństwu!

-Tęsknię za tymi swoimi chłopakami -powie Magda, która wysłała Maćka (Franciszek Przanowski) na obóz letni - Olek powiedział, że przyjedzie w ten weekend. Przed chwilą zadzwonił i powiedział, że niestety ma urwanie głowy i nic z tego. A ja wracam do pustego domu i tłukę się od ściany do ściany i co z tego? Nie na to się pisałam, ale taka karma.
-Jeśli to cię pocieszy to mogę cię przytulić - zaproponuje Zduński, który dobrze wie jak pocieszyć przyjaciółkę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: