SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara i Lucjan błogosławią związek Natalki i Franka

M jak miłość. Barbara i Lucjan błogosławią związek Natalki i Franka

18.10.2016, godz. 20:11
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" Lucjan (Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska) błogosławią związek Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski). W 1250 odcinku "M jak miłość" seniorzy przypominają sobie początki swojej miłości i przekonują Marka (Kacper Kuszewski), że dobrze będzie, jeśli pozwoli córce zamieszkać w leśniczówce Zarzyckiego. Barbara i Lucjan cieszą się szczęściem wnuczki!

"M jak miłość" odcinek 1251 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Natalka i Franek są parą idealną! Barbara i Lucjan kibicują im, bo pamiętają czasy, gdy sami byli młodzi i zakochani. Leśniczy opiekuje się Natalką i Hanią (Maja Marczak), a to nie umyka uwadze seniorów.

Zobacz: M jak miłość. Natalka w drugiej ciąży? Marek Mostowiak nie chce kolejnego wnuka

W 1251 odcinku "M jak miłość" Lucjan wyzna Zarzyckiemu, że doskonale wie o planach Natalki, która postanowiła zamieszkać w leśniczówce. Senior wyzna Frankowi, że z całych sił im kibicuje! To właśnie Mostowiak jakiś czas temu namawiał młodzieńca, by poślubił jego wnuczkę.

- Skoro od dziadka dostaliśmy zielone światło to nie ma na co czekać - ucieszy się Franek, ale na drodze stanie mu Marek, który nie chce wypuścić córki z domu. Na szczęście seniorzy przekonają go by zmienił zdanie. Ostatecznie w 1251 odcinku "M jak miłość" Natalka zamieszka z ukochanym, a dziadkowie pobłogosławią jej związek!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: