SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala w tajemnicy przed Pawłem dostanie pracę w Warszawie

M jak miłość. Ala w tajemnicy przed Pawłem dostanie pracę w Warszawie

01.11.2016, godz. 08:54
M jak miłość odcinek 1167. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1167. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Ala (Olga Frycz) postawi na swoim i wróci do Warszawy? Żona Pawła (Rafał Mroczek) nigdy nie była szczęśliwa w Grabinie, a w 1251 odcinku "M jak miłość" dostanie świetną pracę w stolicy! Zduński będzie wściekły, że Ala w tajemnicy poszła na rozmowę kwalifikacyjną. Czy zgodzi się, by jego ukochana przyjęła propozycję? Basia (Gabriela Raczyńska) także nie będzie zachwycona wizją przeprowadzki.

"M jak miłość" odcinek 1251 - poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To, że Ala nie jest zadowolona z sielskiego życia wiadomo od dawna. Paweł próbował jej pomóc angażując ją w sprawy swojej firmy, ale to nie zdało egzaminu. W premierowych odcinkach Zduńska i tak zrobi wszystko, żeby wrócić do Warszawy.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zniszczy związek Naomi i okłamie Izę

W 1250 odcinku "M jak miłość" Ala w tajemnicy przed mężem pójdzie na rozmowę kwalifikacyjną. Nie będzie pokładała w spotkaniu wielkich nadziei, bo uzna, że już dawno wypadła z obiegu. Tymczasem to właśnie ona zostanie wyłoniona spośród kilkunastu kandydatów!

Przeczytaj: M jak miłość. Ula szantażowana przez byłego kochanka z Anglii

Gdy Ala odbierze telefon z informacją o pozytywnym finale rozmowy o pracę, opowie o wszystkim Pawłowi. Zduński będzie wściekły i wyzna, że nie mogą rzucić wszystkiego z dnia na dzień i przenieść się do Warszawy.

- Sama w to nie wierzę, było mnóstwo kandydatów, ale… wybrali właśnie mnie! Niestety firma, która zatrudni Zduńską, będzie działać w stolicy.
- Przecież wiesz, że nie mogę tak wszystkiego rzucić z dnia na dzień i po prostu wrócić do Warszawy. Mam zobowiązania wobec Marka...

Basia także będzie zła na wieść o kolejnej przeprowadzce. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Paweł pozwoli żonie przyjąć posadę w stolicy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: