SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Werner w tajemnicy przed Anną spotyka się z Ulą

M jak miłość. Werner w tajemnicy przed Anną spotyka się z Ulą

25.10.2016, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1250, Ula (Iga Krefft), Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odcinek 1250, Ula (Iga Krefft), Werner (Jacek Kopczyński) foto:

Werner (Jacek Kopczyński) i Ula (Iga Krefft) będą mieli romans?! W 1250 odcinku "M jak miłość" Ula wróci do Polski, a Adam będzie pierwszą osobą, z którą się spotka i opowie mu o swoich problemach. Prawnik spotka się z nastolatką w tajemnicy przed ukochaną Anną (Tamara Arciuch), choć właścicielka siedliska raczej nie musi być zazdrosna. W "M jak miłość" Ula traktuje Wernera jak starszego przyjaciela i powiernika swoich tajemnic.

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1250 odcinku "M jak miłość" Ula wróci z Anglii i spotka się z Wernerem. Prawnik zostanie wtajemniczony w jej problemy i jako jedyny pozna prawdziwy powód jej powrotu do Grabiny.

Zobacz: M jak miłość. Marcin zniszczy związek Naomi i okłamie Izę

Okaże się, że Ula została zwolniona i szantażowana przez chłopaka, z którym spotkała się za granicą. Cwaniak twierdzi, że umieści w sieci jej nagie zdjęcia, jeśli nie odzyska pieniędzy, które zapłacił za to, że Ula nie dotrzymała warunków umowy.

Dlaczego Ula tak ufa Adamowi i dlaczego spotyka się z nim w tajemnicy? Mężczyzna z pewnością udzieli jej porady prawnej, ale chyba nie powinien ukrywać tego przed Anną.

-Ula jest trochę zmęczona tym, że wszyscy wokół niej muszą ją pocieszać. Trochę jej głupio, że wraca tutaj, jest w tarapatach. Ula i Werner od początku mieli żartobliwą relację. Ula miała z nim sztamę i dlatego bez problemu odezwała się w momencie kryzysowym do Wernera - powiedziała Iga Krefft w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Ula szantażowana przez byłego kochanka z Anglii

- Facet czasami musi zrobić coś w tajemnicy przed kobietą Oby to były tylko takie tajemnice - skomentował Jacek Kopczyński, czyli ekranowy Adam Werner z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: