SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula spowoduje wypadek samochodowy

M jak miłość. Ula spowoduje wypadek samochodowy

28.10.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1250, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odcinek 1250, Ula (Iga Krefft) foto:

Ula (Iga Krefft) w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" wraca do Grabiny! Jednakże zanim dotrze do rodzinnego domu, czekają ją po drodze przeszkody - najpierw zabraknie jej paliwa, ale całe szczęście spotka Adama (Jacek Kopczyński) i Annę (Tamara Arciuch). Niedługo po tym, jak wyruszy w trasę po napełnieniu baku, w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" spowoduje wypadek samochodowy!

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ula wróci do Grabiny w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" w wielkim stylu. Również w wielkim stylu namiesza jeszcze przed dotarciem do rodzinnego domu! Trzeba mieć talent, żeby jednego dnia mieć tyle problemów z samochodem, ile Ula w 1250 odcinku "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Teresa Zarzycka cieszy się, że Natalka zamieszka w leśniczówce

Wpierw będzie stała na poboczu, czekając na dobrą duszę, która pomogłaby jej sprawdzić, co nie działa w jej samochodzi - nie będzie chciał odpalić. Dopiero kiedy przejeżdżający obok Anna i Adam w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" zauważą Ulę i się zatrzymają, problem zostanie zdiagnozowany. Adam oznajmi, że Mostowiakówna nie ma w baku paliwa! Doleje jej swojego, które wiózł do kosiarki. Może to jednak błąd dawać Uli dalszą możliwość jazdy, skoro nie domyśliła się tak prostej przyczyny niesprawności samochodu?

Jak się okaże później w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" owszem - to nie było zbyt mądre. Kiedy Ula tylko usiądzie za kierownicą - wyląduje w krzakach! W 1250 odcinku "M jak miłość" dziewczyna spowoduje wypadek samochodowy. Całe szczęście, ona nie ucierpi, ale przyboczne krzaki już tak... Dobrze, że to nie kartony stały przy drodze. Policjant Staszek podjedzie zobaczyć, co się stało. Kiedy zobaczy dawno niewidzianą Ulę, będzie bardzo zaskoczony, do stopnia, gdzie obniży jej karę za wypadek!

Przeczytaj: M jak miłość. Lucjan kocha Franka jak wnuka

Powrót Uli do Grabiny zobaczymy już w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" w poniedizałek 31 października o 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: