SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula już nie kocha Franka

M jak miłość. Ula już nie kocha Franka

26.10.2016, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1250, Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1250, Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Ula (Iga Krefft) wraca do Grabiny, ale to nie znaczy, że związek Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) jest zagrożony. W 1250 odcinku "M jak miłość" Ula zatroszczy się o to, by jej siostra była szczęśliwa. Młodsza córka Mostowiaka nie kocha już leśniczego i zrobi wszystko, żeby pozbyć się Justyny (Olga Kalicka), która zagraża Natalce. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1250 odcinku "M jak miłość" Ula niespodziewanie wraca do Grabiny, ale Natalka nie musi się niczym martwić. Młodsza siostra nie będzie próbowała odbić jej faceta.

-Natalka bardzo cieszy się, że Ula wraca i że ta sprawa, przez którą Ula wyjechała to już zamknięta rzecz - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Romantyczne zaręczyny Andrzejka i Marzenki w Grabinie

Zarzycki także nie czuje się zagrożony. Dobrze wie, że był powodem wielkiej kłótni w rodzinie Mostowiaków, ale wszystko jest już jasne. -Jest takie powiedzenie "czas leczy rany" więc między Frankiem i Ulą wszystko jest wyjaśnione - powiedział serialowy leśnik z Grabiny.

Ula oczywiście pamięta, jak jeszcze kilka miesięcy temu rozpaczliwie kochała Zarzyckiego i nienawidziła swoją siostrę za romans z Frankiem, to wszystko jednak jest już przeszłością, a młodsza córka Mostowiaka nie jest już zazdrośnicą i cieszy się ze szczęścia swojej siostry.

-Przychodzą wspomnienia, ale Ula zostawiła to gdzieś za sobą. Patrzy na Natalkę i Franka na takiej zasadzie, że też chciałaby znaleźć takiego partnera - powiedziała Ula w najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna złoży Frankowi kuszącą propozycję. Co z Natalką?

Zarzycki będzie zaskoczony, gdy Ula w 1250 odcinku "M jak miłość" dosłownie go zaatakuje i da mu do zrozumienia, że bacznie go obserwuje. -Jak skrzywdzisz Natalkę, to zabiję - powie Zarzyckiemu Ula i przypilnuje także Justyny, która cały czas kręci się przy leśniczym w nadziei, że go odzyska.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: