SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa Zarzycka cieszy się, że Natalka zamieszka w leśniczówce

M jak miłość. Teresa Zarzycka cieszy się, że Natalka zamieszka w leśniczówce

28.10.2016, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1250, Franek (Piotr Nerlewski), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość odcinek 1250, Franek (Piotr Nerlewski), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) foto:

Natalka (Marcjanna Lelek) w końcu przekona najbliższych, że nadszedł czas jej wyprowadzi. Mostowiakówna zgodzi się zamieszkać z Frankiem (Piotr Nerlewski) i Teresą (Jowita Budnik) w leśniczówce. W 1250 odcinku "M jak miłość" Zarzycka odetchnie z ulgą i będzie naprawdę szczęśliwa. To w końcu ona namawiała syna, by przyjął Natalkę i Hanię (Maja Marczak) pod swój dach. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Franek już jakiś czas temu proponował ukochanej Natalce, żeby się do niego przeprowadziła, ale dziewczyna nie chciała dokładać emocji dziadkom, którzy przeżywali śmierć Kisiela (Jerzy Próchnicki). W 1250 odcinku "M jak miłość" Mostowiakówna na szczęście wynegocjuje z Markiem (Kacper Kuszewski) przeprowadzkę, a leśniczy będzie zachwycony i od razu pobiegnie do matki, żeby przekazać jej radosną nowinę.

Zobacz: M jak miłość. Powtót Uli. Rodzina Mostowiaków znów w komplecie

-Mamo jeszcze dziś wieczorem przeprowadza się do nas Natalka z Hanią. Dziś przywieziemy trochę rzeczy, a resztę w tygodniu. Dlaczego masz taką dziwną minę? - zapyta Franek widząc niezadowoloną matkę.
-Jestem na ciebie wściekła. Zlituj się. Jak ja się teraz tutaj ogarnę? Trzeba teraz szybko sprzątać i robić zakupy - powie zdenerwowanym tonem Zarzycka - żeby jakoś przyjąć te nasze dziewczyny - dokończy z uśmiechem..
-Przestraszyłeś się? - zaśmieje się Teresa widząc reakcję syna.
-Śmiertelnie! - Franek odetchnie z ulgą i przytuli mamę.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula grozi Frankowi śmiercią

W 1250 odcinku "M jak miłość" Zarzycka zgrywała się z synem, ale tak naprawdę bardzo cieszy się, że Natalka będzie z nimi mieszkać. Teresa obawia się natomiast Justyny (Olga Kalicka), która cały czas próbuje poderwać leśniczego!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: