SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa kibicuje Justynie, żeby odzyskała Franka

M jak miłość. Teresa kibicuje Justynie, żeby odzyskała Franka

28.10.2016, godz. 20:00
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) foto:

Justyna (Olga Kalicka) robi wszystko, by odzyskać Franka (Piotr Nerlewski), a to nie umyka uwadze Zarzyckiej (Jowita Budnik). W 1250 odcinku "M jak miłość" Teresa w rozmowie z synem przyznaje, że jest jej żal Justyny, która wciąż bardzo go kocha. Co na to leśniczy? Czy Franek pocieszy matkę i da Justynie jeszcze jedną szansę? To nie wchodzi w grę! W 1250 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) i Hania (Maja Marczak) wprowadzą się do leśniczówki.

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Franek długo przeżywał fakt, że Justyna zostawiła go przed ołtarzem i właśnie dlatego nie umiał zaufać Natalce. Na szczęście Mostowiakówna skradła jego serce i przekonała go do poważnego związku. Tymczasem była narzeczona leśnika wróciła do Grabiny i wszystko zrobiło się znacznie bardziej skomplikowane.

Zobacz: M jak miłość. Teresa Zarzycka cieszy się, że Natalka zamieszka w leśniczówce

W 1250 odcinku "M jak miłość" Justyna kolejny raz będzie szukać pretekstu, żeby spotkać się z Frankiem. Przyjdzie do leśniczówki i zaprosi Teresę razem z synem do siebie na grilla. Zarzycka z przykrością odmówi, bo akurat tego dnia Natalka i Hania mają się do nich przeprowadzić. Chwilę później matka Franka pożałuje, że nie może odwiedzić dawnej synowej. Wyzna nawet, że trochę za nią tęskni!

Przeczytaj: M jak miłość. Ula grozi Frankowi śmiercią

-Nie mogę przestać myśleć - powie Zarzycka siedząc w ogrodzie.
-O czym? - zdziwi się Franek.
-Była tu dzisiaj Justyna. Rozmawiała z nią. Jestem pewna, że ona nadal coś do ciebie czuje. Wiem, że zachowała się beznadziejnie, ale zwyczajnie jest mi jej żal ... - powie Teresa licząc na to, że Franek da byłej szansę.
-Rozumiem, ale nic nie możemy zrobić. Poukładałem sobie życie bez niej. Nie możemy już nic zrobić, a ja nie mam sobie nic do zarzucenia - powie leśniczy i doda, że jest szczęśliwy z Natalką. Oby nie zmienił zadania!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: