SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marzenka nie przyjmie oświadczyn Andrzejka

M jak miłość. Marzenka nie przyjmie oświadczyn Andrzejka

09.10.2016, godz. 08:36
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Wzruszające zaręczyny w "M jak miłość"! Bokser Andrzejek (Tomasz Oświeciński) dojrzeje do decyzji, by poprosić ukochaną Marzenkę (Olga Szomańska) o rękę. W 1250 odcinku "M jak miłość" z pomocą Marcina (Mikołaj Roznerski) i Anny (Tamara Arciuch) przygotuje w siedlisku w Grabnie romantyczny wieczór. W decydującym momencie uklęknie przed Marzenką i zaproponuje jej ślub. Czy Marzenka powie "tak"?

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ślub Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" to tylko kwestia czasu. Zakochani z Grabiny, których początku związku były bardzo burzliwe będą na tyle pewni swoich uczuć, że postanowią się pobrać. Co ciekawe, to pantoflarz Andrzejek, którego Marzenka totalnie zdominowała wpadnie na ten pomysł.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Nie bez znaczenia będzie fakt, że ukochana boksera jest dziewicą, bardzo przywiązaną do tradycyjnych wartości. Marzenka marzy o tym, by iść do ołtarza w białym welonie, a pierwszą noc z Andrzejkiem spędzić dopiero po ślubie. Dlatego też dozorca z siedliska w Grabinie nie będzie zwlekał z oświadczynami.

W 1250 odcinku "M jak miłość" Andrzejek, w tajemnicy przed swoją dziewczyną, z pomocą Marcina i Anny przygotuje romantyczny wieczór w pensjonacie. Marzenka nie domyśli się, że to niespodzianka specjalnie dla niej. Gdy jednak ujrzy wystrojonego w garnitur Andrzejka wszystko stanie się jasne.

Patrz: M jak miłość. Ula wróci do Grabiny i zrujnuje szczęście Natalki i Franka?


Chwilę później padnie przed Marzenką na kolana i wyciągnie z kieszeni pudełeczko z pierścionkiem. - Nie... - zdziwiona Marzenka słysząc, jak siłacz wyznaje jej miłość i pyta, czy zostanie jego żoną. - To znaczy tak! Zgadzam się! - krzyknie, gdy w końcu dotrze do niej, że to najprawdziwsze oświadczyny.


Tomasz Oświeciński niedawno udzielił w wywiadu, w którym opowiedział jak wiele emocji kosztowała go scena oświadczyn w "M jak miłość". - Wzruszyłem się! Andrzejek, po tym jak poprosi Marzenkę o rękę, będzie jej się zwierzać. Opowie o tragedii rodzinnej sprzed lat, o tym, że jego rodzice nie żyją. Gdy Olga Szomańska, która ją gra, patrzyła na mnie ze łzami w oczach podczas kręcenia tej sceny, ścisnęło mi serce. Czułem się, jakbym rozmawiał z moją prawdziwą partnerką... - powiedział aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: