SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan kocha Franka jak wnuka

M jak miłość. Lucjan kocha Franka jak wnuka

27.10.2016, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1250 Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1250 Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl

Lucjan (Witold Pyrkosz)) w 1250 odcinku serialu "M jak miłość zaszczyci Franka (Piotr Nerlewski) swoją propozycją. Oprócz tego da do zrozumienia Zarzyckiemu, że traktuje go jak członka rodziny. W 1250 odcinku serialu "M jak miłość" Mostowiak całkowicie zaakceptuje leśniczego i jego związek z Natalką (Marcjanna Lelek).

"M jak miłość" odcinek 1250 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1250 odcinku serialu "M jak miłość" Franek będzie przygotowywał Natalkę do testów sprawnościowych, które są jej potrzebne jako przyszłej policjantce. Po ćwiczeniach, przez które Franek przeprowadzi swoją ukochaną oboje pojadą do domu Mostowiaków złożyć wizytę rodzinie Natalki.

Zobacz: M jak miłość. Powtót Uli. Rodzina Mostowiaków znów w komplecie

Franek siedząc wraz z Luckiem na dworze przy stole przed domem zostanie zaskoczony pytaniem ze strony dziadka swojej ukochanej w 1250 odcinku serialu "M jak miłość":

- Mogę mieć do ciebie prośbę?- spyta Mostowiak Franka w 1250 odcinku serialu "M jak miłość"
- Oczywiście
- Bo widzisz chciałbym - Lucek na chwilę przerwie - Chciałbym, żebyś do mnie mówił "dziadku" - Leśniczy mimowolnie parsknie ze śmiechu pod nosem, ale po chwili doprowadzi się do porządku i odpowie na propozycję Mostowiaka:
- Panie Lucjanie, to dla mnie zaszczyt - Po czym obaj uścisną sobie dłonie, by przypieczętować zacieśnienie więzi. Jednakże kiedy Natalka w 1250 odcinku serialu "M jak miłość" przyjdzie i spyta się ich, co knują, Lucek i Zarzycki nie pisną słowem o swoim nowym "pokrewieństwie".

Przeczytaj: M jak miłość. Ula już nie kocha Franka

Lucjan zdecydowanie akceptuje Franka i wspiera z całych sił jego związek z Natalką. Najwyraźniej naprawdę chce, by chłopak jego wnuczki mógł poczuć się częścią rodziny Mostowiaków. Tą piękną scenę umacniania relacji pomiędzy Mostowiakiem i leśniczym zobaczymy już w poniedziałek 31 października 2016 roku o 20.40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: