SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna złoży Frankowi kuszącą propozycję. Co z Natalką?

M jak miłość. Justyna złoży Frankowi kuszącą propozycję. Co z Natalką?

25.10.2016, godz. 21:04
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Justyna (Olga Kalicka) nie daje za wygraną. W 1250 odcinku "M jak miłość" była narzeczona Franka (Piotr Nerlewski) dowie się, że do Grabiny przyjechał ich wspólny znajomy. Dziewczyna postanowi zorganizować wieczorne spotkanie, na które oficjalnie zaprosi dawnego ukochanego. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" i czy Natalka (Marcjanna Lelek) ma powody do zmartwień?

"M jak miłość" odcinek 1250 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Justyna robi wszystko, żeby zdobyć Franka, a to działa Natalce na nerwy. Na szczęście Franek nie daje się poderwać i dąży jedynie do tego, by Mostowiakówna i mała Hania (Maja Marczak) zamieszkały razem z nim.

Zobacz: Ula wróci do Grabiny, by odebrać Natalce ukochanego?

W 1250 odcinku "M jak miłość" do Grabiny przyjedzie dawny znajomy Justyny i Franka. Spotkanie z Grzegorzem będzie dla dziewczyny pretekstem do wspólnego spędzenia czasu. Nauczycelka ze szkoły w Grabinie zostawi Teresie Zarzyckiej (Jowita Budnik) zaproszenie dla Franka. Czy leśniczy skusi się na grilla w gronie dawnych znajomych?

Franek wielokrotnie powtarzał, że nie ma ochoty na odnawianie dawnych znajomości. Poza tym spotkanie będzie organizowane tego dnia, gdy Natalka postanowi przeprowadzić się do leśniczówki.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka ciąży? Marek Mostowiak nie chce kolejnego wnuka

W 1252 odcinku "M jak miłość' Franek nie skorzysta więc z zaproszenia Justyny i zajmie się przenoszeniem rzeczy Natalki i jej córeczki. Gdy wszystko będzie gotowe, leśniczy weźmie ukochaną na ręce i przeniesie ją przez próg domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: