SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin będzie miał rywala! Radek, podopieczny Izy, zacznie ją podrywać

M jak miłość. Marcin będzie miał rywala! Radek, podopieczny Izy, zacznie ją podrywać

06.10.2016, godz. 10:54
M jak miłość Marcin (Mikołaj Roznerski) Iza (Adriana Kalska) Radek (Tomasz Włosek)
M jak miłość Marcin (Mikołaj Roznerski) Iza (Adriana Kalska) Radek (Tomasz Włosek) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Zagrożeny związek w  "M jak miłość"? Kuratorka Iza Lewińska (Adriana Kalska) będzie chciała pomóc jednemu ze swoich podopiecznych. Z jej pomocą kryminalista Radek Małkowski (Tomasz Włosok) znajdzie pracę u Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek). Przestępca na zwolnieniu warunkowym zostanie nowym kelnerem w "Bistro za rogiem". W 1249 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zauważy, że Radek za bardzo zbliża się do jego dziewczyny. Czy Izę i Radka połączy coś więcej?

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin z "M jak miłość" może poczuć się zazdrosny! W 1249 odcinku "M jak miłość" razem z Izą odwiedzą bistro Kingi, by zobaczyć, jak daje sobie radę nowy kelner Radek. Iza pomogła chłopakowi znaleźć pracę u swojej przyjaciółki i para przy okazji odwiedzin będzie chciała zobaczyć postępy chłopaka. Podczas spotkania Marcin poczuje jednak ukłucie zazdrości.

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Andrzejek włamią się na budowę i dopadną zbirów, którzy pobili Chodakowskiego

- Wygląda na to, że sobie radzi - powie ucieszona Iza, którą cytuje magazyn "Świat Seriali". Marcin będzie musiał przyznać jej rację - Radek będzie świetnie dogadywał się z klientami, a już w szczególności z Izą.

W dodatku wyjdzie na to, że oprócz charyzmy posiada całkiem niezły talent kulinarny. Poda im własnoręcznie zrobiony mus malinowy, specjalnie przygotowany dla pary. Ukochany Lewińskiej pochwali młodego kelnera.

Problem Marcina pojawi się, kiedy zauważy czarujące spojrzenia, które Radek przesyła jego ukochanej. O dziwo, Iza będzie je odwzajemniać, z pięknym uśmiechem. Czyżby to była zemsta za Naomi (Mayu Gralińska-Sakai)? A może faktycznie jest zauroczona młodym chłopakiem, ale tak samo równie dobrze może to być jedynie wdzięczność za pomoc?

Przeczytaj: M jak miłość. Olga ucieknie z domu! Górecki odkryje, że jego córka pali marihuanę

Jedno jest pewne, szykuje się mały kryzys w związku Marcina. Z obydwu stron czuć zazdrość, co świadczy o uczuciu łączącym parę, ale może to również namieszać w ich relacjach. Czy coś zaiskrzy pomiędzy Izą i Radkiem? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Kim jest Radek z "M jak miłość"?

Radeł Małkowski, nowy bohater, po razy pierwszy pojawi się w 1245 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 11.10.2016). Podopieczny Izy Lewińskiej, który wyszedł z więzienia na zwolnienie warunkowe zacznie jej sprawiać coraz więcej kłopotów. Po ostatniej bójce znów wyleci z pracy. Kuratorka sądowa uzna, że praca w bistro to dla niego ostatnia szansa na ratunek. Dlatego poprosi Kingę, by zatrudniła go jako nowego kelnera. Ze swoją kryminalną przeszłością i skłonnościa do agresji Radek nie wzbudzi jednak zaufania Zduńskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: