SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda zdradzi Olka z Andrzejem. Pierwszy pocałunek prawnika z nową sekretarką

M jak miłość. Magda zdradzi Olka z Andrzejem. Pierwszy pocałunek prawnika z nową sekretarką

18.10.2016, godz. 20:44
M jak miłość odcinek 1249, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1249, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olek (Maurycy Popiel) wyjechał do pracy za granicę, a Magda (Anna Mucha) pocieszy się w ramionach Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! W 1249 odcinku "M jak miłość" prawnik zatrudni Chodakowską jako swoją sekretarkę i jeszcze tego samego dnia da jej do zrozumienia, że wpadła mu w oko! W 1249 odcinku "M jak miłość" Budzyński i Madzia pocałują się po raz pierwszy i to na oczach Zduńskich!

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

w "M jak miłość" Andrzej, który początkowo nie był przekonany do tego pomysłu, zatrudni Magdę Chodakowską na stanowisku swojej sekretarki. Okaże się, że żadna z dotychczasowych kandydatek nie spełnia jego wymagań. Prawnik poprosi więc Piotrka (Marcin Mroczek), by namówił Madzię na współpracę.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Chodakowska, która będzie bezrobotna i niesamowicie samotna po wyjeździe Olka, oczywiście przyjmie propozycję prawnika. I choć mężczyzna nie polubił jej od pierwszego wejrzenia, to sytuacja szybko się zmieni!

Olek powinien być zazdrosny. Wyjechał do pracy za granicę, ale chyba nie zdawał sobie sprawy, że Magda trafi w ramiona innego mężczyzny. Chodakowskiej zacznie schlebiać jednak fakt, że wpadła Budzyńskiemu w oko.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Andrzejek włamią się na budowę i dopadną zbirów, którzy pobili Chodakowskiego

Już w 1249 odcinku "M jak miłość" zaraz po ustaleniu warunków współpracy, Andrzej odwiezie Magdę na do Zduńskich na ulicę Deszczową. Na miejscu, pod altanką Budzyński zaproponuje by przeszli na ty. - Rekwizyty są, więc nalegam - powie prawnik i nachyli się nad Magdą szepcząc swoje imię. Chodakowska chcąc pocałować go w policzek, niechcący trafi w jego usta! To miał być tylko bruderszaft, ale Andrzejowi chyba się spodobało - Trzeba powtórzyć - stwierdzi prawnik dając Madzi do zrozumienia, że jest nią zainteresowany!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: