SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

03.10.2016, godz. 10:02
M jak miłość odcinek 1249, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1249, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy w "M jak miłość" wybuchnie romans pomiędzy Magdą (Anna Mucha), a Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Oboje samotni, opuszczeni przez współmałżonków stają się sobie coraz bliżsi. Po odrzuceniu kandydatury Magdy na nową sekretarkę w kancelarii, prawnik stwierdzi, że popełnił błąd. Spotkają się ponownie w 1249 odcinku "M jak miłość" i w ramach zbiegu okoliczności oboje wylądują u Zduńskich na kolacji... Tam dojdzie do niespodziewanego pocałunku!

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Sensacja w "M jak miłość"! Wygląda na to, że scenarzyści chcą połączyć Magdę z Budzyńskim. Andrzej poprosi Magdę o spotkanie, kiedy dojdzie do niego, że popełnił błąd nie zatrudniając jej w swojej kancelarii. W 1249 "M jak miłość" zaprosi ją do siebie na rozmowę. Jak podaje "Świat Seriali" przyzna się do tego, że mylił się odrzucając jej kandydaturę. Po rozmowie Magda, umówiona wcześniej na kolację u Zduńskich, pojedzie tam... z Andrzejem! Prawnik zaproponuje jej podwózkę pod ich dom.

Zobacz: M jak miłość. Ala znudzona małżeństwem z Pawłem

Skąd takie śmiałe zachowanie Budzyńskiego? Można by powiedzieć, że jest dżentelmenem, jednakże biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w jego życiu, w tym wyjazd Marty (Dominika Ostałowska) za granicę, Andrzej został singlem.

Zresztą, obydwa małżeństwa wiszą na włosku - Budzyńskiego z Martą, która wyjechała z Anią (Weronika Wachowska) do Kolumbii oraz i Magdy z Olkiem (Maurycy Popiel), który z kolei przeniósł się do Kuwejtu gdzie dostał pracę.

Nic więc dziwnego, że Andrzej nie zaprotestuje gdy Magda go pocałuje. Jak dojdzie do pocałunku? W 1249 odcinku "M jak miłość", kiedy oboje znajdą się już przed domem Zduńskich, to Piotrek (Marcin Mroczek) zaproponuje Andrzejowi, by został wraz z nimi na kolacji.

Otworzą wino, po czym przypieczętują przejście na "ty" buziakiem w policzek... który będzie tak niezręczny, że ich usta zetkną się ze sobą! Niby nic, jednakże przystojny prawnik odda pocałunek swojej nowej pracownicy...

Przeczytaj: M jak miłość. Helenka ciężko chora! Agnieszka i Tomek cierpią razem z córką

Czy to będzie zwykły przypadek, czy może jednak praca nie była jedynym powodem, dla którego Budzyński odezwał się do Magdy? Skoro w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" coś między nimi zajdzie, to znaczy, że musi być chemia pomiędzy tą dwójką! Czy jednak zaiskrzy między nimi coś więcej dowiemy się dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: