SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza czeka na oświadczyny Marcina

M jak miłość. Iza czeka na oświadczyny Marcina

24.10.2016, godz. 21:06
M jak miłość odc 1249 Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc 1249 Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/TVP

W 1249 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znajdzie pierścionek zaręczynowy w marynarce Marcina (Mikołaj Roznerski) i będzie podekscytowana. Lewińska będzie przekonana, że partner chce ją poprosić o rękę. Nie wie, że Chodakowski jedynie wyręczał Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w zakupie błyskotki dla Marzenki (Olga Szomańska). W "M jak miłość" Iza będzie poważnie zawiedziona, gdy dowie się, że ukochany wcale nie chce jej poślubić.

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Andrzejek ląduje w szpitalu z wstrząsem mózgu, a Marcin który ma wobec niego dług wdzięczności pomaga mu w zakupie pierścionka zaręczynowego. Siłacz chce oświadczyć się Marzence, a Lewińska, która przypadkiem odnajduje biżuterię myśli, że ukochany chce ją prosić o rękę!

Zobacz: M jak miłość. Marcin wybiera pierścionek zaręczynowy!

W 1249 odcinku "M jak miłość" Marcin na prośbę Andrzejka kupi Marzence pierścionek, a małe, czerwone pudełeczko schowa do kieszeni marynarki. Gdy spotka się z Izą w "Bistro za rogiem" i pójdzie uregulować rachunek, Lewińska znajdzie pierścionek! Na jej twarzy pojawi się mały uśmiech, ale dziewczyna nic nie powie, chcąc by Marcinowi wyszła niespodzianka.

Izę czeka jednak wielkie rozczarowanie. Marcin nie zamierza brać z nią ślubu. Sam jeszcze niedawno tłumaczył Andrzejkowi, że to bardzo poważny krok i trzeba być tego pewnym w stu procentach. Chodakowski najwyraźniej nie jest, a zaręczyny kojarzą mu się jedynie z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz), z którą nie zdążył wziąć ślubu...

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w drugiej ciąży? Marek Mostowiak nie chce kolejnego wnuka

-Masz dla mnie jakąś niespodziankę? - zapyta wieczorem Iza przytulając się do Marcina.
-W sumie to mam - powie Marcin, ale przerwie im wizyta Andrzejka. Chwilę później okaże się, że "niespodzianką" miał być wspólny wyjazd.

-To jest ta niespodzianka? - zdziwi się Lewińska.
-Jak chcesz to możemy pojechać nad morze - przyzna Marcin, a Andrzejek wręczy mu pudełeczko z pierścionkiem.
-Znowu mam to wymienić? - Chodakowski będzie zaskoczony.
-Oddać - powie Andrzejek, który widocznie zmienił zdanie odnośnie zaręczyn.

W tym momencie Iza ze łzami w oczach wstanie od stołu i pobiegnie do łazienki. Zda sobie sprawę, że Marcin wcale nie ma wobec niej poważnych zamiarów, a pierścionek wcale nie był dla niej...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: