SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Babcia Moniki odstraszy Góreckiego?

M jak miłość. Babcia Moniki odstraszy Góreckiego?

25.10.2016, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1249, Monika (Anna Wendzikowska, babcia Moniki (Magdalena Zawadzka), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odcinek 1249, Monika (Anna Wendzikowska, babcia Moniki (Magdalena Zawadzka), Górecki (Wojciech Wysocki) foto:

Babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) odstraszy Góreckiego (Wojciech Wysocki)? W "M jak miłość" Jerzy bardzo polubił Ochmanową (Anna Wendzikowska), ale jej babcia szczerze przyzna, że biznesmen jest zwyczajnie za stary dla jej wnuczki! W 1249 odcinku "M jak miłość" babcia prawniczki zrobi na Góreckim złe pierwsze wrażenie, a co wydarzy się dalej?

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1249 odcinku "M jak miłość" Monika umówi się z Góreckim na spotkanie w kancelarii, ale miłą pogawędkę przerwie im niespodziewany gość. Jerzy będzie chciał namówić Ochmanową na spotkanie po pracy, ale jej babcia nie będzie zachwycona.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

-Już nie wykpi się pani odwiedzinami babci To tylko babcia, nie kataklizm
-Oj kataklizm, wścibski i nieprzewidywalny - powie Monika, ale Górecki chwilę później będzie miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Babcia Moniki wpadnie do kancelarii i przerwie spotkanie wnuczki, bo nie może zająć sie Oleńką. Kobieta przysiądzie się do Góreckiego i zacznie zadawać niewygodne pytania.

-Pan jest klientem, czy znajomym? Wiem, jestem wścibska i niedyskretna.
-Nie szkodzi. Damom wolno więcej. Jestem klientem, ale chciałbym zostać też znajomym pani wnuczki - powie odważnie Jerzy.
-O, podoba mi się pańska otwartość, ale szczerość za szczerość. Po pierwsze Monika już kogoś ma, a ma drugie uważam, że jest pan za stary...

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wybiera pierścionek zaręczynowy!

Czy Jerzy zrezygnuje z uwodzenia Moniki gdy zorientuje się, że jej babci przeszkadza ich różnica wieku? W nowych odcinkach "M jak miłość" wszystko się wyjaśni.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: