SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek w szpitalu okłamuje Marzenkę

M jak miłość. Andrzejek w szpitalu okłamuje Marzenkę

10.10.2016, godz. 18:30
M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pobity Andrzejek (Tomasz Oświeciński) trafi do szpitala, a Marcin (Mikołaj Roznerski) obwini się o całe zajście. To przecież on w "M jak miłość" sprowadził niebezpieczeństwo na przyjaciela angażując go w swoje porachunki z niebezpiecznymi bandziorami. Na szczęście Andrzejek szybko odzyska siły. Głupio mu jednak będzie przyznać się, że został pobity przez przypadkowych chuliganów. W 1249 odcinku "M jak miłość" okłamie więc Marzenkę (Olga Szomańska), która uzna, że jej partner wdał się w bójkę w jednym z nocnych klubów.

W "M jak miłość" Marcin znów zadarł z typami spod ciemnej gwiazdy. Tym razem za jego przykrościami stoi mściwy Artur (Tomasz Ciachorowski), który próbuje zniszczyć Chodakowskiemu życie. W 1244 odcinku "M jak miłość" Andrzejek pomoże przyjacielowi i pojedzie razem z nim złożyć niezapowiedzianą wizytę rywalom. "Spotkanie" niestety skończy się szpitalem....

Patrz: M jak miłość. Marcin wrobiony w wypadek na budowie! Były chłopak Izy zniszczy Marcina?

W 1249 odcinku "M jak miłość" problemy Marcina przeniosą się na silnego Andrzejka, który w 1249 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala. Gdy Chodakowski dowie się, że kilku osiłków napadło na jego kumpla, od razu pojedzie odwiedzić go w szpitalu.

- Marcin i Andrzejek wmieszają się w aferę kryminalną, co na pewno doda pikanterii serialowi. Andrzejek dostanie w oko za rogiem, w efekcie czego wyląduje nawet w szpitalu. Spokojnie, prawdopodobnie nic poważnego się nie stanie. Na pewno dałby sobie radę z napastnikami, gdyby nie zaskoczyli go od tyłu - wyjaśnił Tomasz Oświeciński w jednym z wywiadów.

W szpitalu Andrzejek namierzy bandziorów i dowie się kim są goście, którzy go poturbowali - Nie da się ukryć! Musiałeś komuś mocno nadepnąć na odcisk. Ci goście to zwykłe karki, można ich po prostu wynająć - wyjaśni Marcinowi siłacz.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza pozbędzie się Naomi, żeby Marcin nie zakochał się w tancerce?

Prawdy nie pozna jednak Marzenka. Ukochany nie przyzna jej się, że został napadnięty. Laskowska uzna więc, że Andrzejek wdał się w bójkę w jednym z klubów, gdy pełnił rolę ochroniarza. Na szczęście obrażenia Andrzejka nie będą poważne. Mężczyzna szybko wróci do zdrowia i zostanie wypisany ze szpitala.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: