SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika prostytutką! Olga obrazi nową dziewczynę Góreckiego

M jak miłość. Monika prostytutką! Olga obrazi nową dziewczynę Góreckiego

20.09.2016, godz. 10:06
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki), Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki), Olga (Katarzyna Grabowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Słabość Moniki (Anna Wendzikowska) z "M jak miłość" do starszych mężczyzn źle się dla niej skończy. Samotna prawniczka wpadnie w oko biznesmenowi Góreckiemu (Wojciech Wysocki), który w 1247 odcinku "M jak miłość" zaprosi ją na randkę. Pechowo dla Moniki nastoletnia Olga (Katarzyna Grabowska) weźmie nową dziewczynę ojca za prostytutkę z agencji towarzyskiej. A ponieważ córka Góreckiego ma niewyparzony język to od razu będzie chciała w ostrych słowach obrazić Monikę!

"M jak miłość" odcinek 1247 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Znajomość Moniki i Góreckiego rozpocznie się już w 1240 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 26.09.2016 w TVP2) podczas grilla u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) na Deszczowej. Koleżanka Zduńskiego zrobi oszałamiające wrażenie na biznesmenie, który właśnie zacznie szukać nowej życiowej partnerki. Nieco wcześniej umówi się nawet na randkę z panią z agencji towarzyskiej, co oczywiście nie umknie uwadze Olgi.

Patrz: M jak miłość. Iza pozbędzie się Naomi, żeby tancerka nie zabrała jej Marcina

Kilka dni później, w 1247 odcinku "M jak miłość" Monika i Górecki znów się spotkają. Tym razem służbowo, bo milioner będzie potrzebował porady prawnika. Olga, która będzie świadkiem rozmowy ojca z Moniką weźmie kobietę za kolejną prostytutukę.

Wściekła na Góreckiego za to, że sprowadza do ich domu kobiety lekkich obyczajów już będzie chciała pozbyć się nieproszonego gościa. Nie zdąży jednak obrazić Moniki, bo milioner stanie w obronie prawniczki i od razu przywoła córkę do porządku. Jak podaje "Świat Seriali" zaraz po tym incydencie zaprosi Monikę na pierwszą randkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

Jak zareaguje Olga gdy dowie się, że jej ojciec spotyka się z niewiele starszą od niej kobietą? Delikatnie mówiąc nastolatka nie będzie zachwycona. Córka Góreckiego zacznie baczniej obserwować życie miłosne swojego ojca, a w szczególności jego nowe znajomości. Nie spodoba jej się to, że ojciec tyle czasu spędza z Moniką, która w dodatku ma dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: