SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł pociesza Magdę po rozstaniu z Olkiem

M jak miłość. Paweł pociesza Magdę po rozstaniu z Olkiem

12.10.2016, godz. 11:00
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Magda (Anna Mucha) tęskni za Olkiem (Maurycy Popiel), który wyjechał do pracy do Kuwejtu. W 1246 odcinku "M jak miłość" Chodakowska nie narzeka jednak na samotność. Paweł (Rafał Mroczek) zajmie się przyjaciółką i Maćkiem (Franciszek Przanowski). Zduński podniesie Madzię na duchu, ale czy Ala (Olga Frycz) nie będzie zazdrosna? Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1246 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość' Olek wyjechał do pracy za granicę, ale Magda i Maciek nie są całkiem sami. Paweł, który doskonale wie jaka jest sytuacja w 1246 odcinku "M jak miłość" proponuje jej, by spędzili wspólnie cały dzień.

Zobacz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

-Ja wiem, że sytuacja nie jest komfortowa, tęsknisz za Olkiem.
-Nie mogę mieć do niego pretensji. Pojechał tam pracować dla nas, robi to dla nas - powie szczerze Magda i zgodzi się pojeździć ze Zduńskim po okolicach przemysłowych, by wybrać idealny magazyn dla jego firmy.

Madzia pierwszy raz od wyjazdu Olka będzie miała na prawdę dobry humor, a Maciek będzie wdzięczny Pawłowi, że się nimi zajął - Fajnie, że pan i moja mama się tak kumplujecie - zauważy chłopiec, który widzi, jak wieczorami Chodakowska płacze w poduszkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Kłótnia u Mostowiaków. Marek wyrzuci Pawła z rodzinnego biznesu

Po całym dniu spędzonym w towarzystwie Pawła, Magda nie będzie chciała nawet rozmawiać z Olkiem przez telefon. Lekarz zadzwoni do domu, pytając ukochaną jakie ma plany na wakacje. Chodakowska będzie w szoku, że to ona ma mieć plany, a nie ONI. Kobieta nawet nie chce słuchać wyjaśnień męża i szuka byle pretekstu, żeby zakończyć rozmowę.

-Jak spotkaliśmy się z Pawłem to śmiałaś się i żartowałaś, a jak dzwoni Olek to od razu robisz się smutna - zauważy zmartwiony Maciuś.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: