SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka zamieszka z Frankiem w leśniczówce

M jak miłość. Natalka zamieszka z Frankiem w leśniczówce

11.10.2016, godz. 19:19
M jak miłość odc. 1201. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1201. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wielkie zmiany w "M jak miłość" w życiu Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek). Praca na posterunku policji w Lipnicy, studia w szkole policyjnej w Szczytnie, a do tego wyprowadzka w rodzinnego domu Mostowiaków w Grabinie. W 1246 odcinku "M jak miłość" Natalia zdecyduje, że nadszedł już czas, by zamieszkać z Frankiem Zarzyckim (Piotr Nerlewski) w leśniczówce. Wybierze odpowiedni moment, bo właśnie wtedy Franek zacznie podejrzewać, że Natalka nie chce już z nim być...

"M jak miłość" odcinek 1246 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" rozpoczną nowy etap wspólnego życia. Na razie bez zaręczyn, a nawet planów, by wkrótce wziąć ślub. Młodzi zakochani dojdą jednak do wniosku, że nadeszła pora, by razem zamieszkać. W końcu leśniczy już kilka tygodni temu proponował swojej ukochanej, żeby się do niego przeprowadziła. Jego propozycja była jednak tak niespodziewana, że Natalia nie była gotowa na tak poważny krok.

Patrz: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

Niebawem jednak zrozumie, że nie ma na co czekać, że skoro Justyna (Olga Kalicka) cały czas kręci się wokół Franka, to ona musi być sprytniejsza od rywalki. Jak podaje "Świat Seriali" w 1246 odcinku "M jak miłość" Natalia zgodzi się na przeprowadzkę do leśniczówki.

Wybierze odpowiedni moment, bo Franek zacznie się martwić o przyszłość ich związku. Nie bez powodu - Natalia zostanie policjantką w Lipnicy, rozpocznie też studia w Szczytnie. Zarzycki poczuje się jakby ukochana odsuwała go na boczny tor swojego życia. Zupełnie jak kiedyś Justyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Ala i Paweł wyprowadzą się z Grabiny - KULISY serialu

Aby zapobiec kryzsowi w związku Natalka postanowi zamieszkać ze swoją córką Hanią (Maja Marczak) u Franka. Leśniczy oszaleje z radości, choć Mostowiaczka zastrzeże, że przeprowadzka nastąpi dopiero za parę dni. Najważniejsze jednak, że zakochani wreszcie będą razem. Justyna jednak tak łatwo nie odpuści.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: