SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan Mostowiak w rozpaczy po śmierci Włodka

M jak miłość. Lucjan Mostowiak w rozpaczy po śmierci Włodka

17.10.2016, godz. 21:02
M jak miłość odc. 1014. Lucjan (Witold Pyrkosz), Kisiel (Jerzy Próchnicki)
M jak miłość odc. 1014. Lucjan (Witold Pyrkosz), Kisiel (Jerzy Próchnicki) foto: TVN/X-NEWS

Włodek Kisiel z "M jak miłość" nie żyje! Ta tragiczna wiadomość spada na Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz) w 1246 odcinku "M jak miłość". Kilka miesięcy po śmierci 85-letniego Jerzego Próchnickiego, aktora, który grał Kisiela, najbliższy przyjaciel Lucjana zostaje też uśmiercony w serialu. Scenarzyści nie mieli bowiem innego wyjścia. Nie mogli dłużej ciągnąć wątku Kisiela, który ostatni raz w "M jak miłość" pojawił się trzy lata temu.

"M jak miłość" odcinek 1246 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Śmierć Włodka Kisiela z "M jak miłość" była nieunikniona. Grający ten postać Jerzy Próchnicki zmarł bowiem po długiej chorobie 4 lutego 2016 roku. Twórcy serialu i tak długo pozostawiali Kisiela przy życiu. Aktor grający przyjaciela Lucjana pożegnał się z "M jak miłość" w październiku 2013 roku. Od tamtego czasu Jerzy Próchnicki nie grał w serialu, choć Mostowiak często wspominał przyjaciela i go odwiedzał.

Zobacz: M jak miłość. Jerzy Próchnicki zmarł po długiej chorobie. Nie żyje Kisiel z M jak miłość

Zamiast Kisiela w "M jak miłość" pojawiła się jego żona, Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). To ona teraz wpada z wizytą do Mostowiaków, stała się przyjaciółką Barbary i przekazuje Lucjanowi co słychać u Włodka.

Mimo, że Jerzy Próchnicki odszedł z "M jak miłość" to Kisiel przez długi czas był obecny duchem. Lucjan często odwiedzał swojego najlepszego przyjaciela, z którym spotykał się, by rozegrać partyjkę szachów przy słynnej nalewce. Chodzili też razem na ryby.

Patrz: M jak miłość. Justyna wykorzysta matkę Franka, by odebrać go Natalce

W 1246 odcinku "M jak miłość" na Lucjana spada wiadomość, że Kisiel nie żyje. Senior rodu Mostowiaków bardzo kiepsko radzi sobie z tą wiadomością. Kiedy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyjeżdża w odwiedziny do Grabiny i zauważa przygnębionego ojca.

Lucjan wspomina o tym, że po odejściu przyjaciela coraz częściej rozmyśla o własnej śmierci i przemijaniu. Jak podaje "Tele Tydzień" Maria stara się pocieszyć ukochanego tatę i proponuje mu, że napisze książkę z jego wspomnieniami, która będzie sagą rodziny Mostowiaków.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: