SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan gotowy na śmierć. Marysia napisze książkę o ojcu i rodzinie Mostowiaków

M jak miłość. Lucjan gotowy na śmierć. Marysia napisze książkę o ojcu i rodzinie Mostowiaków

11.10.2016, godz. 21:04
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) foto:

Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) z "M jak miłość" czuje, że śmierć jest blisko i jego dni dobiegają końca. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) postanawia więc wykorzystać świetną pamięć ojca i spisać wspomnienia jego życia i całej rodziny Mostowiaków. W 1246 odcinku "M jak miłość" senior nie jest zachwycony, ale córka wie, jak go przekonać. Już niedługo w "M jak miłość" Rogowska zacznie pracę nad nową książką.

"M jak miłość" odcinek 1246 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiadomość o śmierci Włodka Kisiela (Jerzy Próchnicki) kompletnie załamuje Lucjana. W 1246 odcinku "M jak miłość"senior rodu Mostowiaków dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel nie żyje...

Zobacz: M jak miłość. Włodek Kisiel nie żyje. Lucjan Mostowiak w rozpaczy po śmierci przyjaciela

Producenci "M jak miłość" nie mieli jednak wyboru. 85-letni Jerzy Próchnicki zmarł po ciężkiej chorobie w lutym 2016 roku. W 1246 odcinku "M jak miłość" Kisiel umiera także w serialu, a to będzie dla Mostowiaka prawdziwy szok.

Marysia, która akurat tego dnia odwiedza ojca w Grabinie, stara się go pocieszyć. Pod wpływem żałoby Lucek zdradza jednak, że coraz częściej myśli o tym co już było, a nie snuje plany na przyszłość...

Patrz: M jak miłość. Justyna wykorzysta matkę Franka, by odebrać go Natalce

Mostowiak zdaje sobie sprawę, że wkrótce podzieli los przyjaciela. Marysia proponuje ojcu, że spisze wszystkie wspomnienia dotyczące jego i całej rodziny Mostowiaków. Senior jest niechętny, ale Rogowska skutecznie go przekonuje...  - Dzieci i wnuki powinny znać historię swojej rodziny - zapewnia Maria, która wkrótce zacznie pracę nad nową książką.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: