SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna wykorzysta matkę Franka, by odbić go Natalce

M jak miłość. Justyna wykorzysta matkę Franka, by odbić go Natalce

11.10.2016, godz. 21:05
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) foto:

Justyna (Olga Kalicka) z "M jak miłość" pragnie Franka (Piotr Nerlewski) i nic jej nie powstrzyma! "Po trupach do celu" - oto jej motto. Podczas 1246 odcinka "M jak miłość", kiedy w końcu Natalka (Marcjanna Lelek) zechce wprowadzić się do leśniczówki Zarzyckich, była narzeczona Franka zacznie wślizgiwać się do ich życia poprzez dawną sympatię pani Teresy Zarzyckiej (Jowita Budnik). Jak para poradzi sobie z opętaną intrygantką?

"M jak miłość" odcinek 1246 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Matka Franka padnie ofiarą spisku Justyny! W 1246 odcinku "M jak miłość" była dziewczyna Franka zawita do leśniczówki. Przybierze postawę słodkiej dziewuszki. Skoro bezpośrednio chłopak się nie da zwabić w jej sidła, to zdobędzie go przez najsłabszy punk - mamę. Żeby było ciekawiej, Natalka zgodzi się mniej więcej w tym samym czasie w 1246 odcinku "M jak miłość" wprowadzić się do Zarzyckich.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka przeprosi Joasię, że zabrała jej Tomka?

Justyna manipuluje, kłamie, snuje intrygi, wymusza poczucie winy i współczucia. Jest świetną aktorką, to trzeba jej przyznać, oraz kocha Franka - inaczej po co miałaby się tak starać? Chociaż może być to też kwestia wysokich ambicji dziewczyny.

Pewnego dnia Justyna, żeby podlizać się Teresie, przywiezie jej skrzynkę z kwiatami. Żeby być bliżej Franka, zasymuluje wypadek. Będzie krążyć wokół życia Zarzyckich, jak sęp, dopóki coś nie umrze - i Justyna ma nadzieję, że to uczucie leśniczego do Natalki zostanie niedługo pogrzebane.

Justyna zdecydowanie uznaje obecną ukochaną Zarzyckiego za coś chwilowego. Zdaje się zupełnie nie zauważać tego, że młody mężczyzna pragnie ułożyć sobie życie z Mostowiakówną i jej małą córeczką, którą traktuje, jakby była jego.

Jednak wyjściem z całej sytuacji wydaje się być dla Justyny matka Franka, która kiedyś darzyła ją dużą sympatią. Później sprawy się pokomplikowały, ale przy odrobinie manipulacji dziewczyna wierzy, że uda się pjej przeciągnąć Teresę na swoją stronę.

Przeczytaj: M jak miłość. Monika i Górecki wyjadą razem do Sopotu

Jowita Budnik w "Kulisach serialu M jak miłość" powiedziała:  - Justyna jest postacią, która od zawsze budzi lęk matki Franka. To jest ta zła, podła kobieta, która najbardziej na świecie skrzywdziła jej syna. Ale z drugiej strony, ona bardzo lubiła Justynę w przeszłości i troszeczkę ta złość w pani Teresie kruszeje, troszeczkę pęka i ona coraz bardziej zaczyna żałować tej Justyny, zaczyna się zastanawiać, jak to by było, gdyby losy Justyny i Franka inaczej się potoczyły.

Czy Justynie uda się odbić Franka Natalce, tylko czas pokaże. W 1246 odcinku "M jak miłość" z pewnością dowiemy się więcej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: