SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka doniesie Tomkowi, że Joasia jest z Jackiem

M jak miłość. Agnieszka doniesie Tomkowi, że Joasia jest z Jackiem

30.09.2016, godz. 07:44
M jak miłość odcinek 1240. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1240. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Zazdrość w "M jak miłość" dopadnie Tomka (Andrzej Młynarczyk) po wyjeździe Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Jacka (Jan Wieczorkowski) do Austrii, a tęsknota za ukochaną sprawi, że Chodakowski zacznie się bać o przyszłość swojego związku. Będzie miał powody, bo Asia nie powie, że w Salzbugu nie czuje się samotna, bo cały czas jest z nią Jacek. W 1245 odcinku "M jak miłość" to Agnieszka (Magdalena Walach) doniesie Tomkowi, że Jacek otoczył Joannę opieką i wspiera ją w trudnych chwilach. Tomek nie będzie miał powodów myśleć, że Asia go zdradziła, ale to nie zmniejszy jego strachu.

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak bardzo wyjazd Joasi i Jacka z "M jak miłość" do Austrii wpłynie na jej ślubne plany z Tomkiem? Czy Jacek spróbuje uwieść narzeczoną przyjaciela? I czy Asia skusi się na romans z Jackiem skoro Tomek będzie tak daleko i do tego cały swój czas będzie poświęcał Agnieszce i ich córce Helence (Ola Trojanowska)?

Patrz: M jak miłość. Maciek załamany po rozstaniu Magdy i Olka

To się dopiero okaże, ale pewne jest już to, że w 1245 odcinku "M jak miłość" Tomka ogarnie poczucie, że może stracić ukochaną, że bliskość Joasi i Jacka może się okazać niebezpieczna... Jak na to wpadnie skoro do tej chwili nie zauważał, że jego przyjaciel jest zauroczony Joanną?

Taką myśl podsunie mu Agnieszka, która w 1245 odcinku "M jak miłość" wspomni o tym, że to dobrze, iż Jacek tak troskliwie opiekuje się Asią w Austrii i wspiera ją w opiece nad chorym ojcem, Adamem Tarnowskim (Juliusz Krzysztof Warunek). Jak podaje "Tele Tydzień" dopiero wtedy Tomek przejrzy na oczy i zrozumie, że może zostać porzucony przez narzeczoną tuż przed ślubem.

Przeczytaj: M jak miłość. Kryminalista Radek w bistro. Iza sprowadzi niebezpieczeństwo na Kingę?

Od początku ich związku to Chodakowski dawał Joannie powody do zazdrości jednak teraz role się odwrócą. Tomek nie będzie wiedział, że Asia spędza czas z Jackiem. Kiedy dowie się o tym od Agnieszki przyzna się narzeczonej, że poczuł ukłucie zazdrości. Joasia zdziwi się wyznaniem ukochanego, lecz Chodakowski zapewni ją, że nie ma w tym nic niezwykłego skoro tak bardzo ją kocha.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: