SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Przestępca Radek nowym kelnerem w bistro Kingi Zduńskiej

M jak miłość. Przestępca Radek nowym kelnerem w bistro Kingi Zduńskiej

07.10.2016, godz. 08:39
M jak miłość odcinek 1245.  Iza (Adriana Kalska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Radek Małkowski (Tomasz Włosok)
M jak miłość odcinek 1245.  Iza (Adriana Kalska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Radek Małkowski (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zagrożenie w "Bistro za rogiem" z "M jak miłość"? Kuratorka Iza Lewińska (Adriana Kalska) będzie chciała pomóc jednemu ze swoich podpiecznych. Z jej pomocą, w 1245 odcinku "M jak miłość", kryminalista Radek Małkowski (Tomasz Włosok) znajdzie pracę u Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek). Agresywny przestępca na zwolnieniu warunkowym zostanie nowym kelnerem w bistro. Ale czy Kinga nie pożałuje, że pomaga Radkowi?

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomasz Włosok czarnym charakterem w "M jak miłość". Młody aktor, którego widzowie znają z roli Dominika w "Pierwszej miłości" już niebawem pojawi się w bistro Kingi Zduńskiej jako Radek Małkowski.

W 1245 odcinku "M jak miłość" Iza chcąc zapewnić lepszą przyszłość jednemu ze swoich podopiecznych, Radkowi, poprosi Kingę, by zatrudniła chłopaka, który siedział do niedawna w więzieniu i którym opiekuje się jako kuratorka.

Patrz: M jak miłość. Olga kelnerką w bistro Kingi. Górecki zmusi córkę do pracy - ZDJĘCIA

Radek - na zwolnieniu warunkowym – wciąż będzie sprawiał problemy. Niestety chłopak nie potrafi utrzymać posady i może wrócić przez to do więzienia. Kuratorka prosi Kingę, by zatrudniła Radka w bistro. Lewińska uzna, że praca w bistro to dla niego ostatnia szansa na ratunek. I przed spotkaniem ze Zduńską groźnie zapowie. - Masz być miły, grzeczny i potulny jak baranek!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wrobiony w wypadek na budowie! Były chłopak Izy zniszczy Marcina?

Czy Kinga zaufa przestępcy, który ma skłonność do agresji i może być niebezpieczny zarówno dla niej, jak i dla gości bistro oraz całej rodziny Zduńskich? Okaże się już od 1245 odcinka "M jak miłość". Oprócz Radka pracę w kawiarni Kingi dostanie też Olga Górecka (Katarzyna Grabowska). Z takim duetem kelnerów Kinga może więc mieć spore problemy...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: