SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin po napadzie sam dorwie zbirów? Iza boi się o życie Marcina

M jak miłość. Marcin po napadzie sam dorwie zbirów? Iza boi się o życie Marcina

01.10.2016, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1245.  Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1245.  Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Napad, pogróżki i strach o własne życie w "M jak miłość"! Najbliższe tygodnie będą ciężkie dla Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), który zostanie wrobiony w wypadek na budowie, a potem zaatakowany przez dwóch zbirów, których naśle na niego Artur (Tomasz Ciachorowski), były chłopak Izy Lewińskiej (Adriana Kalska). W 1245 odcinku "M jak miłość" Marcin weźmie sprawy w swoje ręce, by zapewnić bezpieczeństwo sobie, Izie i małemu Szymkowi (Staś Szczypiński). Przerażona jego planami Iza zwróci się po pomoc do Tomka (Andrzej Młynarczyk). Dziewczyna Marcina będzie bowiem drżeć o jego życie.

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Widzowie "M jak miłość" doskonale wiedzą, że Marcin przyciąga problemy jak magnes. Do tej pory miał jednak to szszęście, że wychodził cało z największych nawet opersji. Ale tym razem stanie się celem zemsty Artura, który będzie chciał odegrać się na Chodakowskim za to, że odebrał mu Izę.

Patrz: M jak miłość. Kryminalista Radek w bistro. Iza sprowadzi niebezpieczeństwo na Kingę?

Okazja ku temu nadarzy się gdy na budowie dojdzie do wypadku przez dźwig wypożyczony z firmy Marcina. Co prawda Chodakowskiemu uda się wykazać, że do tragedii doszło, bo sprzęt był używany niezgodnie z zasadami bezpieczeństwa, ale i tak Artur wykorzysta to przeciw niemu. Z pomocą swojego krewnego, który będzie kierownikiem tej budowy.

Sprawa wypadku przybierze nieoczekiwany obrót gdy w 1244 odcinku "M jak miłość" do firmy Marcina wkroczą dwaj bandyci nasłani przez Artura, którzy zaczną straszyć Chodakowskiego i mu grozić. Dojdzie do szarpaniny, ale na tym nie koniec. Pod osłoną nocy zbiry włamią się do biura i zrobią tam prawdziwą demolkę.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oszaleje z zazdrości o Joasię. Agnieszka doniesie mu, że Jacek jest z Asią

Po włamaniu i anonimowych telefonach z pogróżkami, że ktoś obrabuje mu mieszkanie Marcin poprosi o pomoc Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Strach przed tym, że atak może się powtórzyć skłoni Chodakowskiego do podjęcia zdecydowanych działań.

Iza domyśli się, że jej ukochany wpakował się w tarapty i dlatego w 1245 odcinku "M jak miłość" poprosi o pomoc Tomka. A wszystko po to, by uchronić Chodakowskiego przed popełnieniem jakiegoś szaleństwa, które może zaważyć na całym jego życiu.

Marcin powie bowiem swojej dziewczynie, że musi działać na własną rękę, bo nie wierzy, że policji uda się schwytać bandytów. Iza, w tajemnicy przez Marcinem, opowie Tomkowi mu o wszystkim, co ostatnio przytrafiło się jego bratankowi. Jak podaje "Tele Tydzień" policjant obieca, że zbada sprawę wypadku i napadu na Marcina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: