SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda bez Olka i pracy wpadnie w depresję

M jak miłość. Magda bez Olka i pracy wpadnie w depresję

27.09.2016, godz. 07:51
M jak miłość odcinek 1240. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1240. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" bezradna, smutna i samotna! Co zrobi po wyjeździe Olka Chodakowski (Maurycy Popiel) do Kuwejtu? W 1245 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą wyraźnie przygnębioną Madzię, która z trudem zniesie rozstanie z mężem. Jak poradzi sobie z brakiem ukochanego?

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Magda zostanie zupełenie sama po wyjeździe Olka. W 1245 odcinku "M jak miłość" bardzo źle to zniesie. Będzie chodzić z kąta w kąt po mieszkaniu, w którym brak ukochanego przytłoczy ją do stanu, w którym nie będzie w stanie funkcjonować z tęsknoty. Jak podaje "Tele Tydzień" tylko obecność Maćka (Franciszek Przanowski) utrzyma ją przy zdrowych zmysłach.

Zobacz: M jak miłość. Tomek oszaleje z zazdrości o Joasię i Jacka

Po wszystkich kłótniach i sporach, które przeszła para, będzie jej niesamowicie trudno znieść brak męża. Z pomocą przyjdzie jej Kinga (Katarzyna Cichopek). Magda postanowi zwierzyć się jej ze swoich uczuć po wyjeździe Olka. Opowie jej o dniach spędzanych w mieszkaniu, chodzenia od ściany do ściany, o niemożności zajęcia się czymś; również o problemach z koncentracją.

- Gdyby nie Maciek, to bym zwariowała - powie przyjaciółce, na co ta odpowie w próbie pocieszenia. - Ty narzekasz na nudę i samotność, a ja mam nadmiar bodźców i muszę szybko znaleźć kogoś do pomocy. Wtedy Magda wpadnie na pomysł, by pomóc Kindze w "Bistro za rogiem".

Przeczytaj: M jak miłość. Andżelika Piechowiak wzięła ślub w tajemnicy! Mirka z M jak miłość wyszła za mąż za granicą

Czy Kinga pomoże Magdzie i da jej zajęcie u siebie? A może Chodakowska sama będzie musiała sobie znaleźć coś, co odwiedzie ją od obniżonego nastroju? Jeśli stan złego samopoczucia się przeciągnie, może to oznaczać depresję. Co wtedy stałoby się z Maćkiem?

W 1245 odcinku "M jak miłość" lekarstwem na smutki Magdy okaże się nowa praca. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) umówi ją na rozmowę kwalifikacyjną z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek), który akurat będzie szukał sekretarki do kancelarii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: