SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kryminalista Radek obrońcą Kingi Zduńskiej

M jak miłość. Kryminalista Radek obrońcą Kingi Zduńskiej

07.10.2016, godz. 21:15
M jak miłość odcinek 1245.  Iza (Adriana Kalska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Radek Małkowski (Tomasz Włosok)
M jak miłość odcinek 1245.  Iza (Adriana Kalska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Radek Małkowski (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tomasz Włosok nowym bohaterem "M jak miłość"! W 1245 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) zatrudni w "Bistro za rogiem" Radka Małkowskiego (Tomasz Włosok), podopiecznego Izy Lewińskiej (Adriana Kalska). Chłopak ma ciężki charakter i z każdej dotychczasowej pracy wylatywał po zbędnej bójce lub awanturze. Tym razem będzie podobnie? Kinga doceni chłopaka, gdy Taro (Hiroaki Murakami) uświadomi jej, że Radek stanął w jej obonie atakując klienta. Czy młody kryminalista zostanie w bistro na stałe?

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Kinga szuka pomocy do pracy, a Iza Lewińska zgłasza kandydaturę swojego podopiecznego. Radek to młody kryminalista, ale Zduńska postanawia dać mu szasnę. Do tej pory chłopak cieszył się złą sławą...

Patrz: M jak miłość. Kryminalista Radek w bistro. Iza sprowadzi niebezpieczeństwo na Kingę?

W 1245 odcinku "M jak miłość" Kinga zaporoponuje chłopakowi stanowisko kelnera - ale tylko na próbę. W jej oczach Radek się jednak nie sprawdzi. uż pierwszegodnia wda się w awanturę z klientem! - Obraził naszego klienta i wyszedł bez słowa. Od razu wiedziałam, że to jest błąd, że go wzięłam - zmartwi się Kinga.
-Oj błąd. I głupio szefowo zrobiłaś, że go zwolniłaś - powie Zduńskiej Taro, gdy minie się w korytarzu ze zwolnionym chłopakiem. Taro wyjaśni jej, że klient ją obrażał i wyzywał, a Radek zwyczajnie stanął w jej obronie.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza boi się o życie Marcina po napadzie! Tomek ochroni bratanka przed bandziorami?

Niewiele myśląc Kinga pobiegnie za Radkiem i go przeprosi. - Zaczekaj. Co ty taki nerwowy? Słuchaj, nie wiedziałam jak wygląda ta cała sytuacja. Nie miałam pojęcia, że facet ordynarnie mnie obrażał. Ale na przyszłość, takie sprawy załatwiam ja. Choć wracamy.
-Nie.
-Nie? Jak to nie?
-Przepraszam i dziękuję, że broniłeś mojego honoru. Choć zrobię ci kawę w ramach przeprosin - powie Zduńska i zaprowadzi Radka do "Bistro za rogiem".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: