SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia zdradzi Tomka z Jackiem podczas wyjazdu do Austrii?

M jak miłość. Joasia zdradzi Tomka z Jackiem podczas wyjazdu do Austrii?

22.09.2016, godz. 08:02
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1239, Jacek (Jan Wieczorkowski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Jacek (Jan Wieczorkowski) z "M jak miłość" będą mieli romans? Ich wspólny wyjazd do Austrii stanie się początkiem gorącego uczucia. W 1245 odcinku "M jak miłość" Joanna zacznie się zadręczach wyrzutami sumienia, że tak dobrze czuje się w towarzystwie biznesmena. Czy Asia zdradzi Tomka (Andrzej Młynarczyk) z Jackiem? W nowych odcinkach "M jak miłość" przyjaciel Chodakowskiego spróbuje poderwać mu narzeczoną!

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1239 odcinku "M jak miłość" Jacek zaproponował Joasi, że pojedzie z nią do Austrii do chorego ojca (Juliusz Krzysztof Warunek), a Tomkowi obiecał, że zaopiekuje się jego ukochaną. Chodakowski nie m powodów do zazdrości, bo przecież ufa swojemu przyjacielowi, ale Joanna wkrótce zacznie coś czuć do przystojnego biznesmena...

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia odwoła ślub z Tomkiem, bo zakocha się w Jacku?

W 1245 odcinku "M jak miłość" Joasia otoczona opieką przez Jacka zrozumie, dlaczego Tomek i Agnieszka (Magdalena Walach) tak bardzo go lubią. Jak podaje "Świat Seriali" Tarnowska, która początkowo nie była do niego przekonana, teraz nie będzie mogła obejść się bez jego towarzystwa.

Przykre okoliczności choroby ojca Joasi będą sprzyjać ich romansowi. Jacek poczuje się w obowiązku pocieszać Tarnowską, a ona będzie miała wyrzuty sumienia, że tak świetnie czuje się w jego towarzystwie.

Zobacz: M jak miłość. Magda umrze na serce? Olek zostanie sam z synem Maćkiem

Czy w czasie wyjazdu dojdzie między nimi do czegoś więcej? Czy Asia zdradzi Tomka i wyląduje z Jackiem w łóżku? Biznesmen nie ukrywa, że urocza blondynka wpadła mu w oko. I bardzo się postara, by sprawić, że Joasia straci dla niego głowę...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: