SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia w tajemnicy przed Tomkiem randkuje z Jackiem

M jak miłość. Joasia w tajemnicy przed Tomkiem randkuje z Jackiem

11.10.2016, godz. 21:03
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rozstanie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" jest wyjątkowo bolesne dla obojga zakochanych. Od wyjazdu Joanny do Austrii minęło zaledwie kilka dni, ale narzeczeni już usychają z tęsknoty. W 1245 odcinku "M jak miłość" Asia z bólem serca patrzy na zdjęcie Tomka, Wojtusia (Feliks Matecki), Agnieszki (Magdalena Walach) i Helenki (Ola Trojanowska) ze szpitala. Cierpi widząc ukochanego z Agnieszką, ale kiedy w jej pokoju hotelowym pojawia się Jacek (Jan Wieczorkowski) przestaje o tym myśleć...

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przez długi czas w serialu "M jak miłość wydawało nikt ani nic nie jest w stanie zniszczyć związku Joasi i Tomka, ale od chwili gdy Tarnowska musiała wyjechać do Austrii do chorego ojca nie jest to takie pewne. Chodakowski został bowiem w Warszawie z Agnieszką i ich córką Helenką, a Joanna skorzystała z propozycji Jacka, który zawiózł ją do Wiednia i teraz spędza z nią sporo czasu.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek nie wezmą ślubu, ale Jacek ich nie rozdzieli

Dzięki temu Asia ma okazję bliżej poznać przyjaciela Tomka. Na razie jednak nie potrafi mu zaufać, bo czuje się dziwnie skrępowana w jego towarzystwie. Może dlatego, że Jacek patrzy na nią w sposób, w jaki nie powinien patrzeć na przyszłą żonę przyjaciela. Joanna nie domyśla się jednak, że Jacek powoli się w niej zakochuje...

W 1245 odcinku "M jak miłość" jej głowę zaprząta myśl, że Tomek i Agnieszka znów są blisko. Mało tego - Wojtuś spędza coraz więcej czasu z Olszewską, która zdobywa jego sympatię. To wszystko sprawia, że Joasia czuje się zagrożona. Obawia się, że największa rywalka odbierze jej nie tylko Tomka, ale i Wojtusia.

Przeczytaj: M jak miłość. Wojtuś przeżywa koszmar przez ojca! Tomek Chodakowski wyżywa się na synu

Zazdrość o ukochaną czuje też Tomek gdy w 1245 odcinku "M jak miłość" Agnieszka donosi mu, że Jacek bardzo troszczy się o Asię. Ponieważ narzeczona nie wspomniała mu wcześniej o tym, że widuje się z jego przyjacielem, Chodakowski robi się zazdrosny.

Tymczasem Jacek wykorzystuje okazję, by spędzić trochę czasu sam na sam z Joanną. Późnym wieczorem zjawia się w jej pokoju hotelowym i zaprasza na kawę do restauracji. Asia, by na chwilę zapomnieć o Tomku i wszystkich zmartwieniach, przyjmuje zaproszenie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: