SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga ucieknie z domu! Górecki odkryje, że jego córka pali marihuanę

M jak miłość. Olga ucieknie z domu! Górecki odkryje, że jego córka pali marihuanę

05.10.2016, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1244, Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odcinek 1244, Olga (Katarzyna Grabowska) foto:

Górecki (Wojciech Wysocki) znajdzie w rzeczach córki marihuanę i wymierzy jej karę. Biznesmen zażąda, by Olga (Katarzyna Grabowska) poszła do pracy. W 1244 odcinku "M jak miłość" pracodawca Piotra (Marcin Mroczek) zaproponuje córce by podjęła pracę w bistro "Za rogiem". Nastolatka będzie w szoku, gdy usłyszy, że sama ma zarabiać na swoje utrzymanie. Ostatecznie w "M jak miłość" Olga ucieknie z domu, żeby dać ojcu nauczkę!

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olga podpadnie ojcu. W 1244 odcinku "M jak miłość" Górecki znajdzie w torebce nastolatki woreczek z marihuaną i postanowi odciąć córkę od gotówki zmuszając ja tym samym do pracy.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

Piotrek zawiezie 19-latkę do "Bistro za rogiem" i poprosi Kingę (Katarzyna Cichopek) żeby przyjęła niesforną dziewczynę na stanowisko kelnerki. Zduńska niechętnie się zgodzi i wcale nie będzie miła dla nowej pracownicy. Córce Góreckiego już po pierwszym dniu zbrzydnie praca, ale postanowi stawić się następnego dnia.

Wieczorem jednak, do Góreckiego zadzwoni kobieta z ogłoszenia, które Olga umieściła w sieci. Nastolatka chciała znaleźć ojcu partnerkę, ale telefon kobiety z portalu randkowego wyprowadzi biznesmena z równowagi. Zaniepokojona dziewczyna zadzwoni do Piotrka i poprosi, by przekazał Kindze, że jednak rezygnuje z pracy. Wygląda na to, że 19-latka postanowiła uciec z domu po tym, jak ojciec kilka razy słusznie się na nią zdenerwował.

Zobacz: M jak miłość. Olga kelnerką w bistro Kingi. Górecki zmusi córkę do pracy - ZDJĘCIA

-Bardzo przepraszam, że dzwonię o tej porze. Ale Olga chyba uciekła z dom. Wcześniej się posprzeczaliśmy, a teraz zauważyłem, że nie ma jej rzeczy. Chciałem tylko zapytać, czy nie kontaktowała się może z panem? - Piotrek odbierze w nocy niepokojący telefon od szefa. Co będzie z Olgą? Dokąd uciekła nastolatka? Piotrek będzie musiał ją odnaleźć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: