SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga kelnerką w bistro. Kinga będzie miała okazję się zemścić - ZDJĘCIA

M jak miłość. Olga kelnerką w bistro. Kinga będzie miała okazję się zemścić - ZDJĘCIA

10.10.2016, godz. 10:53
M jak miłość odc. 1244. Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1244. Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rewolucja w życiu Olgi (Katarzyna Górecka) z "M jak miłość" i w "Bistro za rogiem", które prowadzi Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)! Zbuntowana córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) wreszcie się doigra. Kiedy w 1244 odcinku "M jak miłość" biznesmen znajdzie u Olgi marihuanę poważnie weźmie się za wychowanie nastolatki. Za karę zmusi Olgę do pracy. I poprosi Piotrka (Marcin Mroczek), by Kinga zatrudniła 19-latkę w bistro. To oczywiście nie spodoba się Kindze, która szczerze nie znosi Olgi.

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Bajkowe życie Olgi Góreckiej z "M jak miłość" dobiegnie końca. Imprezy do rana ze znajomymi, alkohol, narkotyki i szastanie do woli pieniędzmi ojca... Rozpieszczona 19-latka będzie musiała się pożegnać z tym wszystkim kiedy w 1244 odcinku "M jak miłość" Górecki znajdzie w jej rzeczach torebkę z marihuaną. Biznesmen wreszcie przejrzy na oczy i dostrzeże, że jego ukochana córeczka wcale nie jest tak grzeczna i niewinna jak mu się wydawało.

Patrz: M jak miłość. Magda pożałuje ślubu z Olkiem. Małżeństwo Chodakowskich było pomyłką!

Nastolatka będzie miała pecha, bo Górecki zmusi ją, by w czasie wakacji – za karę – poszła do pracy.
- Skończy się imprezowanie, będziesz miała normalne obowiązki… - uprzedzi córkę, a Olga aż zblednie na samą myśl, że będzie musiała wziąć się do pracy. Od razu zaprotestuje, lecz ojciec nie zmieni zdania. Wręcz przeciwnie - zagrozi, że tym razem jej nie odpuści. - W takim razie będziesz musiała poradzić sobie jakoś bez pieniędzy. Bo ode mnie nie dostaniesz ani grosza!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin wrobiony w wypadek na budowie! Były chłopak Izy zniszczy Marcina?

Żeby w miarę szybko znaleźć Oldze jakieś zajęcie poprosi o pomoc Piotrka Zduńskiego. Wpadnie bowiem na pomysł, by 19-latka pracowała w "Bistro za rogiem". Piotrek ubłaga Kingę, by zatrudniła Olgę jako nową kelnerkę. Zduńska wścieknie się na męża. - Mam ją przyjąć do pracy? Ty chyba zwariowałeś!
- Górecki mnie poprosił… Co miałem zrobić? Wygadałem się kiedyś niechcący, że kogoś szukamy…
- Kogoś z doświadczeniem, kto już pracował jako kelner... A nie kogoś całkiem zielonego!

Już pierwszego dnia pracy Olga od razu pokaże nowej szefowej swój charakterek. - Mój ojciec się uparł, ale ja się wcale nie pogniewam, jeśli mnie nie przyjmiesz! 19-latka trafi jednak na godną siebie przeciwniczkę, bo Kinga postanowi odegrać się na niej za to, że podrywa jej męża. - Przynajmniej jesteś szczera… - odpowie Zduńska i zatrudni Olgę jako kelnerkę. Pytanie tylko czy szybko tego nie pożałuje. "Bistro za rogiem" może nie przetrzymać obecności Olgi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: