SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Naomi nie odczepi się od Marcina

M jak miłość. Naomi nie odczepi się od Marcina

20.09.2016, godz. 20:11
M jak miłość odcinek 1237, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1237, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

Naomi z "M jak miłość" odnalazła Marcina, który uratował jej życie, a teraz nie da mu spokoju. W 1244 odcinku "M jak miłość" baletnica wyśle Chodakowskiemu zaproszenie na swój występ, a wieczorem będzie zasypywać go SMS-ami. Izie Lewińskiej (Adriana Kalska) zacznie to działać na nerwy. Słusznie zacznie martwić się o ukochanego, który wkrótce całkowicie straci głowę dla tancerki. Czy Marcin zakocha się w Naomi i zostawi dla niej Izę?

"M jak miłość" odcinek 1244 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Naomi chciała podziękować Marcinowi za uratowanie życie, ale na tym ich znajomość się nie skończy. W 1244 odcinku "M jak miłość" Iza zorientuje się, że tancerka poważnie jej zagraża...

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Naomi w czułych objęciach

W 1244 odcinku "M jak miłość" baletnica wyśle Marcinowi zaproszenie na swój występ. Chodakowski będzie zachwycony, a to nie umknie uwadze zazdrosnej Izy. - To zaproszenie na premierę. Nigdy nie oglądałem baletu na żywo - powie podekscytowany Chodakowski i poinformuje Izę, że pójdą razem.

Na tym jeszcze nie koniec. Naomi, która ma numer Marcina, wieczorem napisze do niego wiadomość, z której wynikać będzie, że ma wielką nadzieję go spotkać. "Mam nadzieję, że przyjdziesz na premierę. Będą tańczyć również dla ciebie" - preszyta Chodakowski, ale nie powie o SMS-ie Lewińskiej.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce?

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin nie będzie mógł oderwać wzroku od Naomi, a Izie wyzna, że z tancerką łączą go więzy krwi. Czy Chodakowski zdoła oprzeć się baletnicy? A może zdradzi Lewińską z dziewczyną, której uratował życie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: